Informācija par TV kanālu aizvietošanu

Pirmdien, 8. februārī Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēma lēmumu no 2021. gada 15. februāra uz vienu gadu aizliegt kanāla Rossija RTR retranslāciju Latvijā (ar oficiālo paziņojumu var iepazīties šeit).
Otrdien, 9. februārī Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēma lēmumu no 2021. gada 10. februāra no Latvijā retranslējamo programmu saraksta izslēgt 16 televīzijas kanālus (ar oficiālo paziņojumu var iepazīties šeit).

Šie NEPLP lēmumi attiecas uz visiem Latvijas TV operatoriem, ieskaitot Baltcom, tāpēc arī Baltcom televīzijā vairs nebūs pieejami lēmumā minētie kanāli.

Mēs turpinām strādāt, lai spētu Jums piedāvāt aizraujošāko saturu un labākos kanālus. Tādēļ ar prieku ziņojam, ka kopējais kanālu skaits Baltcom televīzijas piedāvājumā nemainīsies, jo esam atraduši jaunus un interesantus kanālus, kas aizvietos esošos:

Iepriekš Turpmāk
KINOSERIYA BOLT
NTV MIR BALTIC 1+2
REN TV BALTIC MIR
KARUSEL INT DOMASHNIJE ZHIVOTNIJE
KINOKOMEDIYA STAR FAMILY
KINOMIX STAR CINEMA
KUKHNYA TV PSIKHOLOGIYA 21
BOKS TV AVTO 24
MIR* NASTOYASHEE VREMYA

 

ROSSIJA RTR TV TSENTR – INTERNATIONAL
TV TSENTR – INTERNATIONAL* ILLUZION+

* šie televīzijas kanāli saglabājas Baltcom kanālu sarakstā, bet turpmāk būs pieejami citā frekvenču kanālā.

Kanāls Pirmais Baltijas Kanāls (PBK) arī turpmāk būs pieejams Baltcom televīzijas abonentiem.

Kanālu nomaiņa notiks automātiski. Tomēr, ja jaunie televīzijas kanāli neparādās televīzijas kanālu sarakstā, iesakām veikt automātisko kanālu meklēšanu. Vairāk par automātisko kanālu meklēšanu var izlasīt šeit.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].