Piedāvājums spēkā vēl:

Digitālā televīzija
un internets

Izvēlies kvalitatīvu mājas komplektu savai ikdienai!

Ļaujies bezgalīgām aizraujoša laika pavadīšanas iespējām, ko piedāvā kvalitatīva digitālā televīzija un ātrs mājas internets! Piesaki tagad un saņem:

  • Izdevīgu cenu

Īpašu cenu pirmajiem 6 mēnešiem – maksā tikai 10.50€ mēnesī.

  • Bezmaksas ierīkošanu

Pakalpojumu ierīkošanu Tev izdevīgā laikā – ātri un ērti.

  • Digitālo televīziju

Digitālo televīziju, kas ir labākā izvēle, ja vēlies skatīties plašu kanālu klāstu ļoti labā attēla un skaņas kvalitātē un maksāt par to izdevīgu mēneša maksu. Tevi pārsteigs, cik daudz iespēju piedāvā šī televīzija.

  • Ātru internetu

Stabilu un ātru mājas interneta pieslēgumu ar simetrisku failu augšupielādi un lejupielādi, nemainīgu ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem. Baltcom interneta tīkls ir daudz mazāk pakļauts ārējiem faktoriem nekā vairums citu tīklu.

  • Plašu kanālu piedāvājumu

Plašu pieprasītāko televīzijas kanālu izlasi – pasaules labākie ziņu, mūzikas, filmu, populārzinātniskie, bērnu, sporta un dzīvesstila kanāli. Kvalitatīvs satura piedāvājums jebkurai gaumei.

  • 24/7 klientu atbalstu

24/7 klientu atbalsta servisu – Baltcom speciālisti sniegs risinājumu problēmu gadījumā jebkurā diennakts laikā.

Arī citi Baltcom pakalpojumi ir pieejami par akcijas cenām – vaicā mūsu speciālistiem, rakstot uz info@baltcom.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 27370000.

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

*Akcijas periods: 03.04.2017. – 30.04.2017. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 0,00 EUR. Akcijas cena pieejama, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 6 mēnešiem. Pēc tam standarta pakalpojuma abonēšanas maksa 15,50 EUR/mēn. Cenas norādītas ar PVN. Pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 20% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Jums jāpiekrīt noteikumiem!
Jums jāizvēlas vismaz vienu produktu, lai turpinātu!
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Bez termiņa
Mēs Jums rekomendējam