Piedāvājums spēkā vēl:

Baltcom

Laiks mainīt operatoru!

Pieslēdz Baltcom digitālo televīziju ar ātru internetu

Tev nav jāpārmaksā par mājas komplektu – pieslēdz un baudi teicamas attēla kvalitātes digitālo televīziju ar ātru internetu!

6 iemesli, kādēļ izvēlēties Baltcom pieslēgumu:

  • Izdevīga cena

Piedāvājam īpašu cenu pirmajiem 6 mēnešiem – maksā tikai 10.50€ mēnesī, pēc tam standarta cena 15.50€/mēn.

  • Bezmaksas ierīkošana

Pakalpojumu ierīkosim Tev izdevīgā laikā – ātri, ērti un bez papildus samaksas.

  • Digitālā televīzija

Labākā mājas televīzijas izvēle, ja vēlies skatīties plašu kanālu klāstu ļoti labā attēla un skaņas kvalitātē un maksāt par to izdevīgu mēneša maksu. Tevi pārsteigs, cik daudz iespēju sniedz šī televīzija.

  • Ātrs internets

Stabils mājas internets, kas nodrošina simetrisku failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem. Piedāvājumā tikai viens interneta pieslēguma ātrums – ātrākais iespējamais Tavā dzīvesvietā!

  • Plašs kanālu piedāvājums

Īpaši izmeklēti kanāli Tavām interesēm – tikai paši labākie pasaules ziņu, mūzikas, filmu, populārzinātniskie, bērnu, sporta un dzīvesstila kanāli! Papildus pamata piedāvājumam Tev ir iespēja pieslēgt arī tematiskās pakas. Kvalitatīvs satura piedāvājums jebkurai gaumei.

  • 24/7 klientu atbalsts

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu – Baltcom speciālisti sniegs risinājumu problēmu gadījumā jebkurā diennakts laikā.

Arī citi Baltcom pakalpojumi ir pieejami par akcijas cenām – vaicā mūsu speciālistiem, rakstot uz info@baltcom.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 27370000.

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

*Akcijas periods: 29.05.2017. – 02.07.2017. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 0,00 EUR. Akcijas cena pieejama, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Cena norādīta par komplektu digitālā televīzija kopā ar internetu. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 6 mēnešiem. Pēc tam standarta pakalpojuma abonēšanas maksa 15,50 EUR/mēn. Cenas norādītas ar PVN. Pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 20% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Jums jāpiekrīt noteikumiem!
Jums jāizvēlas vismaz vienu produktu, lai turpinātu!
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Bez termiņa
Mēs Jums rekomendējam