Piedāvājumi

Internets

Aprīļa akcija!Pieslēdz ātru un stabilu optisko internetu (līdz 1000Mbit/s) par īpašu cenu – tikai 10.90€/mēn bez līguma termiņa un saņem dāvanā Antivīrus pluss.

Internets un Televīzija

Aprīļa akcija! Internets komplektā ar Baltcom interaktīvo televīziju (Pilnais kanālu bloks 114 tv kanāli) tikai 13.90€/mēn bez līguma termiņa, un saņem dāvanā Antivīrus pluss.

Internets un Go3 Televīzija

Aprīļa akcija! Pieslēdz Baltcom internetu ar Go3 televīziju (“TV + Filmas ” kanālu plāns) par īpašu cenu – 18.90€/mēn un saņem dāvanā Antivīrus pluss.

Atved draugu un saņem 50€ rēķinu apmaksai

Izmanto iespēju ietaupīt! Atved draugu un abi saņemsiet dāvanā 50€ atlaidi rēķinu apmaksai. Piedāvājums spēkā esošajiem un jaunajiem Baltcom klientiem, rekomendējot draugam pieslēgt internetu vai internetu kopā ar televīziju.

Antivīruss Plus

Pasargā sevi un savējos, lietojot internetu. Aktivizē antivīrusu Baltcom mājas internetam gan datorā, gan pārējās mājas ierīcēs, kas pieslēgtas Baltcom tīklam.

LAIMĒ VĒRTĪGAS BALVAS

Ja esi kļuvis par Baltcom klientu līdz 11.02.2024., dodies uz loterijatev.lv/baltcom, reģistrējies un iespējams tieši Tu laimēsi kādu no vērtīgām balvām.