Par Baltcom

Mums katram ir savs stāsts. Šis ir Baltcom stāsts. Tas sākās pirms 28 gadiem un turpinās joprojām.

Baltcom ir viens no Baltijā lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, kurš dibināts 1991.gadā un veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū jau 27 gadus. Baltcom ir stabils, uzticams un klientu novērtēts telekomunikāciju uzņēmums, kura īpašnieki ir starptautiska ārvalstu investoru grupa RPAX One S.A. Jaunie īpašnieki ir palīdzējuši Baltcom mainīties. 2015. gadā ieguvām jaunu vizuālo identitāti, kura noteikusi mūsu turpmāko izaugsmi un izveidojusi zīmolu, kuru atpazīst visā Latvijā. Baltcom saviem klientiem nodrošina ātrgaitas optisko internetu, interaktīvo televīziju, mājas telefonu un elektrības pakalpojumus.

Baltcom vairākkārt ir bijis nozares pionieris un inovators Latvijas telekomunikāciju vēsturē:

  • 1991. gadā PIRMAIS daudzkanālu abonenttelevīzijas operators Austrumeiropā;
  • 1997. gadā PIRMAIS kabeļtelevīzijas pieslēgums;
  • 1997. gadā PIRMAIS privātais mobilais operators Latvijā;
  • 2004. gadā PIRMAIS digitālās televīzijas pieslēgums Latvijā;
  • 2008. gadā PIRMAIS platjoslas internets Latvijā;
  • 2013. gadā PIRMAIS Eiropā piedāvā telekomunikācijas un elektroenerģiju;
  • 2014. gadā PIRMAIS Baltijā piedāvā EKOenerģiju;
  • 2016. gadā PIRMAIS Latvijā piedāvā internetu īstiem geimeriem.

Baltcom vēsture

Ar Baltcom ikviena māja kļūst moderna. Mēs piedāvājam pakalpojumus, kas nepieciešami, lai mūsu ikdienu padarītu ērtāku un vienkāršāku. Moderns internets, gudra televīzija un elektrība, tie ir pakalpojumi bez kuriem vairs nav iedomājama mūsu ikdiena.

Dzīvoklis vai māja, īpašums vai bizness, mums ir ko piedāvāt katram. Ja bizness, tad labākais individuālais risinājums tieši Tev, ja mājoklis, tad piemērotākais pakalpojums par atbilstošu cenu. Nepārmaksā! Tev nav jāsamierinās ar sliktas kvalitātes vai dārgu pakalpojumu. Izvēlies sev labāko – izvēlies Baltcom! Mūsdienīgas mājas labākais partneris.

Baltcom vērtības

Klientu ērtības

Klients mūsu uzņēmumā ir centrālā persona. Mūsu pakalpojumi, produkti un darbs  – viss ir pakārtots klientu ērtībām.

Tehnoloģiskā izcilība un inovācijas

Mūsu produktu un pakalpojumu pamatā ir izcili mūsdienu tehnoloģiskie risinājumi. Mēs pastāvīgi meklējam efektīvākos veidus, kā pilnveidoties un nodrošināt augstāko pakalpojumu kvalitāti.

Komanda

Darbinieki ir uzņēmuma lielākā vērtība. Tieši profesionāli un pieredzējuši darbinieki, strādājot kā vienota un spēcīga komanda, ir garants jaunajam kvalitātes standartam.

Aizrautība

Mēs esam atvērti jaunām idejām un risinājumiem – mēs uzklausām savus klientus, sekojam līdzi nozares aktualitātēm, pastāvīgi izvērtējam savu darbu un rezultātus.