Par Baltcom

Par Baltcom“Baltcom” dibināts 1991. gadā un ir lielākais privātais fiksēto telekomunikāciju uzņēmums Latvijā. 2020. gadā “Baltcom” kļuva par “BITE Latvija” meitas uzņēmumu, pievienojoties “Bites Grupai”.

“Baltcom” piedāvā pakalpojumus, kas klientu ikdienu padara funkcionāli ērtāku – optisko internetu, interaktīvo televīziju, digitālo televīziju, mājas telefonu un elektrību. “Baltcom” arī turpina attīstīt optiskā tīkla pārklājumu Latvijā, investējot esošas infrastruktūras modernizēšanā un jaunu tīklu izbūvē. Esam pieejami vairāk nekā 40 Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Ogrē, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī u.c., sniedzot saviem klientiem augstas kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumus.

“Baltcom” ir uzticams un stabils telekomunikāciju uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem. Esam uz klientu orientēts uzņēmums un spējam nodrošināt izdevīgus, individuālus risinājumus, kas ir pielāgoti katra uzņēmuma vajadzībām.

Baltcom vērtības

Klientu ērtības

Klients mūsu uzņēmumā ir centrālā persona. Mūsu pakalpojumi, produkti un darbs  – viss ir pakārtots klientu ērtībām.

Tehnoloģiskā izcilība un inovācijas

Mūsu produktu un pakalpojumu pamatā ir izcili mūsdienu tehnoloģiskie risinājumi. Mēs pastāvīgi meklējam efektīvākos veidus, kā pilnveidoties un nodrošināt augstāko pakalpojumu kvalitāti.

Komanda

Darbinieki ir uzņēmuma lielākā vērtība. Tieši profesionāli un pieredzējuši darbinieki, strādājot kā vienota un spēcīga komanda, ir garants jaunajam kvalitātes standartam.

Aizrautība

Mēs esam atvērti jaunām idejām un risinājumiem – mēs uzklausām savus klientus, sekojam līdzi nozares aktualitātēm, pastāvīgi izvērtējam savu darbu un rezultātus.