Ātrs un stabils
internets

Pieslēdz ātru un stabilu Baltcom optisko internetu savā mājoklī un saņem garantētu interneta ātrumu, neierobežotas iespējas jebkurā diennakts laikā.

Baltcom internets ir labākais risinājums darbam, mācībām, saziņai un izklaidei.

Mēs nodrošināsim simetrisku failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu interneta ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem.

Divu diapazonu gigabita bezvadu maršrutētājs TP-Link AX1800 Whole Home Mesh WiFi System HX220 bez maksas:

  • Divu diapazonu tehnoloģija – 2.4GHz un 5GHz diapazoni stabilam bezvadu signālam;
  • Wi-Fi CERTIFIED EasyMesh™: sertificēts risinājums, kas ļauj izveidot stabilu bezvadu tīklu visā mājā, nodrošinot lielāku ātrumu, plašāku pārklājumu un drošāku savienojumu ierīcēm, kas pievienotas tīklam;
  • Papildināts ar WiFi 6, OFDMA un 160 MHz joslas platumu, kas ļauj vienlaikus pievienot vairāk ierīču, nepazeminot veiktspēju;
  • Vienkārša iestatīšana dažu minūšu laikā, izmantojot jaudīgo Aginet lietotni;
  • Iespēja attālināti konfigurēt, jaunināt un pārvaldīt rūteri;
  • Trīs gigabita interneta porti;
  • Savietojams ar IPTV STB, Smart TV, DLNA ierīcēm.

Īpašības

Ātrums līdz 1000Mbit/s

Baltcom optiskais internets ideāli piemērots stabilai Go3 straumēšanai. Standarta ātrums ir līdz 1000Mbit/s. Ārpus Baltcom pārklājuma piedāvājam mobilo internetu.

Stabilitāte

Jaunākās paaudzes optiskajā NGN tīklā baudi vienlīdz ātru failu augšupielādi un lejupielādi. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Ārējie faktori

Baltcom optiskā interneta tīkls ir daudz mazāk pakļauts ārējiem faktoriem (negaiss, zibens, īslaicīgi elektrības zudumi u.c.) nekā vairums citu tīklu.

Attālinātais monitorings

Baltcom speciālisti ar īpašām monitoringa sistēmām uzrauga datu plūsmas kvalitātes radītājus (jitter, packet loss, latency).

Priekšrocības

Bezmaksas Wi-Fi rūteris

Jaudīgs divu diapazonu gigabita bezvadu rūteris bez maksas. Mūsu speciālists bez maksas iestatīs rūteri, lai tas nodrošinātu maksimālo interneta ātrumu.

Bezmaksas tehniskais atbalsts

Nodrošinām tehniskā atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Pieslēdz ātru optisko internetu BEZ LĪGUMA TERMIŅA par īpašu cenu
un saņem Wi-Fi 6 RŪTERI BEZ MAKSAS:

9
90 mēnesī

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

* Akcijas periods: 29.04.2024. – 30.06.2024. Cena (9,90€/mēn.) ar beztermiņa līgumu par fiksēto internetu ar ātrumu līdz 1000 Mbit/s. Akcijas cena par mobilo internetu ar ātrumu atbilstoši tīkla pārklājumam – 10,90€/mēn.; līgums tiek slēgts uz 24 mēnešiem. Pieslēguma maksa – 10,00€. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 24 mēnešiem, pēc tam standarta abonēšanas maksa. Rūteris TP-LINK WiFi6 AX1800 HX220 tiek nodrošināts bez maksas nomā (0,00€/mēn.) uz visu lietošanas periodu, pieslēdzot Baltcom fiksēto internetu. Mobilā interneta pakalpojumam ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (2,00€/mēn.), uz 36 mēnešu nomaksu (5,50€/mēn.) vai iegādāties uzreiz (260,00€). Cenas norādītas ar PVN.

Fiksētā interneta pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā un mobilā interneta pakalpojums ārpus tās. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais fiksētā interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma. Mobilā interneta tīkla pārklājumu iespējams apskatīt šeit: https://www.bite.lv/lv/parklajums.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Līguma kopsavilkums >>>

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam