Ātrs un stabils
internets

Pieslēdz ātru un stabilu Baltcom optisko internetu savā mājoklī un saņem garantētu interneta ātrumu, neierobežotas iespējas jebkurā diennakts laikā.

Baltcom internets ir labākais risinājums darbam, mācībām, saziņai un izklaidei.

Mēs nodrošināsim simetrisku failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu interneta ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem.

Antivīruss Plus – Tava drošība internetā:

  • Aizsargā pret personas datu noplūdi;
  • Ļauj uzlikt filtrus vietnēm, ko bērni nedrīkst apmeklēt, un kontrolēt sociālajos tīklos pavadīto laiku;
  • Novērš inficētu failu lejupielādi;
  • Pasargā visas ierīces, kas pieslēgtas pie Baltcom tīkla;
  • Nav jāinstalē programmatūra.

Īpašības

Ātrums līdz 1000Mbit/s

Baltcom optiskais internets ideāli piemērots stabilai Go3 straumēšanai. Standarta ātrums ir līdz 1000Mbit/s. Ārpus Baltcom pārklājuma piedāvājam mobilo internetu.

Stabilitāte

Jaunākās paaudzes optiskajā NGN tīklā baudi vienlīdz ātru failu augšupielādi un lejupielādi. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Ārējie faktori

Baltcom optiskā interneta tīkls ir daudz mazāk pakļauts ārējiem faktoriem (negaiss, zibens, īslaicīgi elektrības zudumi u.c.) nekā vairums citu tīklu.

Attālinātais monitorings

Baltcom speciālisti ar īpašām monitoringa sistēmām uzrauga datu plūsmas kvalitātes radītājus (jitter, packet loss, latency).

Priekšrocības

Bezmaksas tehniskais atbalsts

Nodrošinām tehniskā atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Bezmaksas rūtera konfigurācija

Pakalpojuma pieslēgšanas brīdī, mūsu speciālists bez maksas iestatīs Jūsu rūteri, lai tas nodrošinātu maksimālo interneta ātrumu.

Pieslēdz ātru optisko internetu (līdz 1000Mbit/s) AR BEZTERMIŅA LĪGUMU par īpašu cenu un saņem dāvanā Antivīruss Plus

10
90 mēnesī

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

* Akcijas periods: 25.03.2024. – 28.04.2024. Cena (10,90€/mēn.) ar beztermiņa līgumu par fiksēto internetu ar ātrumu līdz 1000 Mbit/s. Pieslēguma maksa – 10,00€. Akcijas cena par mobilo internetu ar ātrumu atbilstoši tīkla pārklājumam – 10,90€/mēn. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 24 mēnešiem, pēc tam standarta abonēšanas maksa. Pieslēdzot mobilā interneta pakalpojumu, līgums tiek slēgts uz 24 mēnešiem. Pakalpojums Antivīruss Plus pieejams tikai ar Baltcom fiksēto internetu. Pakalpojumam Antivīruss Plus atlaide 100% apmērā tiek piemērota pirmajiem 24 mēnešiem, pēc tam standarta abonēšanas maksa. Mobilā interneta pakalpojumam ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (2,00 EUR/mēnesī), uz 36 mēnešu nomaksu (5,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties uzreiz (260,00 EUR). Cenas norādītas ar PVN.

Fiksētā interneta pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā un mobilā interneta pakalpojums ārpus tās. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais fiksētā interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma. Mobilā interneta tīkla pārklājumu iespējams apskatīt šeit: https://www.bite.lv/lv/parklajums.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Līguma kopsavilkums >>>

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam