Piedāvājums spēkā vēl:

Ātrs un stabils
internets

Pieslēdz ātru un stabilu Baltcom optisko internetu savā mājoklī un saņem garantētu interneta ātrumu, neierobežotas iespējas jebkurā diennakts laikā.

Baltcom internets ir labākais risinājums darbam, mācībām, saziņai un izklaidei.

Mēs nodrošināsim simetrisku failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu interneta ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem.

Bez maksas saņem divu diapazonu gigabita bezvadu rūteri ZYXEL EMG3525:

  • Divu diapazonu tehnoloģija – 2.4GHz un 5GHz diapazoni stabilam bezvadu signālam;
  • Zyxel MPro Mesh® risinājums ļauj izveidot stabilu bezvadu tīklu visā mājā, nodrošinot lielāku ātrumu, plašāku pārklājumu un drošāku savienojumu ierīcēm, kas pievienotas tīklam;
  • Iespēja attālināti konfigurēt, jaunināt un pārvaldīt rūteri;
  • Četri gigabita interneta porti un viens USB ports;
  • Savietojams ar IPTV STB, Smart TV, DLNA ierīcēm.

Īpašības

Ātrums

Pieslēguma kapacitāte ļaus Tev bez traucējumiem izmantot straumēšanas servisus, strādāt vai mācīties attālināti un kvalitatīvi pavadīt laiku internetā.

Stabilitāte

Baudi ātrumu bez ierobežojumiem - vienlīdz ātru failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu interneta ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem jebkurā diennakts laikā.

NGN tīkls

Jaunākās paaudzes optiskajā tīklā pieejams interneta ātrums līdz 1000 Mbit/s.

Vairāki lietotāji

Izmantojot bezvadu internetu, visas tiešsaistes iespējas var izbaudīt vairāki lietotāji vienlaikus.

Ārējie faktori

Baltcom optiskā interneta tīkls ir daudz mazāk pakļauts ārējiem faktoriem (negaiss, zibens, īslaicīgi elektrības zudumi u.c.) nekā vairums citu tīklu.

Attālinātais monitorings

Baltcom speciālisti ar īpašām monitoringa sistēmām uzrauga datu plūsmas kvalitātes radītājus (jitter, packet loss, latency).

Priekšrocības

Bezmaksas ierīkošana

Pakalpojumu ierīkosim Tev izdevīgā laikā – ātri, ērti un bez papildu samaksas.

Bezmaksas klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Bezmaksas Wi-Fi rūteris

Tikai šomēnes, pieslēdzot pakalpojumu, bez papildu maksas saņem savam interneta ātrumam atbilstošu Wi-Fi rūteri.

Bezmaksas rūtera konfigurācija

Pakalpojuma pieslēgšanas brīdī, mūsu speciālists bez maksas iestatīs Jūsu rūteri, lai tas nodrošinātu maksimālo interneta ātrumu.

Pieslēdz ātru un stabilu optisko internetu par īpašu cenu un saņem dāvanā jaudīgu Wi-Fi rūteri un Go3 "Filmas" kanālu plānu :

Pēc 6 mēnešiem
11
99mēnesī
6
99mēnesī
Pirmos 6 mēnešus

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

* Akcijas periods: 27.02.2023. – 02.04.2023. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 0,00€. Dāvanā Wi-Fi rūteris ZYXEL EMG3525-T50B tikai ar Baltcom optisko internetu. Cenas norādītas par komplektu Go3 televīzija (tarifa plāns FILMAS) kopā ar interneta pieslēgumu. Akcijas cenas pieejamas, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Akcijas cena 6,99€/mēn. ir spēkā pirmos 6 mēnešus. Sākot ar 7. mēnesi īpaša pazemināta abonēšanas cena par komplektu ar interneta ātrumu fiksētajam internetam: līdz 300Mbit/s – 11,99€/mēn.; līdz 700Mbit/s – 13,59€/mēn.; līdz 1000 Mbit/s – 14,99€/mēn. un mobilajam internetam ar ātrumu atbilstoši tīkla pārklājumam – 20,99€/mēn. Sākot ar 25. mēnesi standarta pakalpojuma abonēšanas maksa. Ja klienta ierīce neatbalsta Go3 televīzijas lietotni, ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (3,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties (60,00 EUR). Mobilā interneta pakalpojumam ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (pirmos 6 mēnešus 0,00 EUR/mēnesī un sākot ar 7. mēnesi 7,00 EUR/mēnesī) vai iegādāties uzreiz (150,00 EUR).Cenas norādītas ar PVN. Fiksētā interneta pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā un mobilā interneta pakalpojums ārpus tās. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Fiksētā interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais fiksētā interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma. Mobilā interneta tīkla pārklājumu iespējams apskatīt šeit: https://www.bite.lv/lv/parklajums.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Līguma kopsavilkums >>>

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam