Piedāvājums spēkā vēl:

Ātrs un stabils
internets

Pieslēdz ātru un stabilu Baltcom optisko internetu savā mājoklī un saņem garantētu interneta ātrumu, neierobežotas iespējas jebkurā diennakts laikā.

Baltcom internets ir labākais risinājums darbam, mācībām, saziņai un izklaidei.

Mēs nodrošināsim simetrisku failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu interneta ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem.

Lieto drošu internetu, aktivizējot Antivīruss Plus.

Lai piedalītos izlozē, reģistrējies loterijatev.lv/baltcom.

Pērc vai nomā divu diapazonu gigabita bezvadu maršrutētāju TP-Link AX1800 Whole Home Mesh WiFi System HX220:

  • Divu diapazonu tehnoloģija – 2.4GHz un 5GHz diapazoni stabilam bezvadu signālam;
  • Wi-Fi CERTIFIED EasyMesh™: sertificēts risinājums, kas ļauj izveidot stabilu bezvadu tīklu visā mājā, nodrošinot lielāku ātrumu, plašāku pārklājumu un drošāku savienojumu ierīcēm, kas pievienotas tīklam;
  • Papildināts ar WiFi 6, OFDMA un 160 MHz joslas platumu, kas ļauj vienlaikus pievienot vairāk ierīču, nepazeminot veiktspēju;
  • Vienkārša iestatīšana dažu minūšu laikā, izmantojot jaudīgo Aginet lietotni;
  • Iespēja attālināti konfigurēt, jaunināt un pārvaldīt rūteri;
  • Trīs gigabita interneta porti;
  • Savietojams ar IPTV STB, Smart TV, DLNA ierīcēm.

Īpašības

Ātrums līdz 1000Mbit/s

Baltcom optiskais internets ideāli piemērots stabilai Go3 straumēšanai. Standarta ātrums ir līdz 300Mbit/s, par papildu samaksu pieejami ātrumi līdz 700Mbit/s (+1€/mēn.) un līdz 1000Mbit/s (+2€/mēn.). Ārpus Baltcom pārklājuma piedāvājam mobilo internetu.

Stabilitāte

Jaunākās paaudzes optiskajā NGN tīklā baudi vienlīdz ātru failu augšupielādi un lejupielādi. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Ārējie faktori

Baltcom optiskā interneta tīkls ir daudz mazāk pakļauts ārējiem faktoriem (negaiss, zibens, īslaicīgi elektrības zudumi u.c.) nekā vairums citu tīklu.

Attālinātais monitorings

Baltcom speciālisti ar īpašām monitoringa sistēmām uzrauga datu plūsmas kvalitātes radītājus (jitter, packet loss, latency).

Priekšrocības

Antivīruss Plus

Antivīruss Plus pasargās Tevi no datu noplūdes, ļaundabīgām programmatūrām un nevēlama satura. 24 mēnešus pakalpojums tiek nodrošināts bez maksas. Vairāk par Antivīruss Plus.

Bezmaksas klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

WiFi rūteris

Iegādājies vai nomā interneta ātrumam atbilstošu jaudīgu bezvadu rūteri par izdevīgu cenu.

Bezmaksas rūtera konfigurācija

Pakalpojuma pieslēgšanas brīdī, mūsu speciālists bez maksas iestatīs Jūsu rūteri, lai tas nodrošinātu maksimālo interneta ātrumu.

Pieslēdz ātru optisko internetu par īpaši zemu cenu un lieto Antivīruss Plus 24 mēnešus par brīvu:

Pēc 6 mēnešiem
10
90mēnesī
4
90mēnesī
Pirmos 6 mēnešus

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

* Akcijas periods: 27.11.2023. – 07.01.2024. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 8,00€. Pakalpojums Antivīruss Plus pieejams tikai ar Baltcom fiksēto internetu. Akcijas cena (4,90€/mēn.) ir spēkā pirmos 6 mēnešus. Sākot ar 7. mēnesi – īpaša, pazemināta abonēšanas cena par interneta ātrumu fiksētajam internetam: līdz 300Mbit/s – 10,90€/mēn.; līdz 700Mbit/s – 11,90€/mēn.; līdz 1000 Mbit/s – 12,90€/mēn. un mobilajam internetam ar ātrumu atbilstoši tīkla pārklājumam – 13,90€/mēn. Sākot ar 25. mēnesi standarta pakalpojuma abonēšanas maksa. Pakalpojumam Antivīruss Plus atlaide 100% apmērā tiek piemērota pirmajiem 24 mēnešiem, pēc tam standarta abonēšanas maksa. Mobilā interneta pakalpojumam ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam uz 36 mēnešu nomaksu (2,90 EUR/mēnesī), īrēt (4,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties uzreiz (130,00 EUR). Akcijas cenas pieejamas, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Cenas norādītas ar PVN. Fiksētā interneta pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā un mobilā interneta pakalpojums ārpus tās. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Fiksētā interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais fiksētā interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma. Mobilā interneta tīkla pārklājumu iespējams apskatīt šeit: https://www.bite.lv/lv/parklajums.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Loterijas atļaujas Nr. 7920. Loterijas organizētājs: SIA “SOMESE Baltic”. Loterijā drīkst piedalīties pilngadīgas fiziskas personas, kurām loterijas reģistrācijas laikā ir aktīvs SIA “Baltcom” līgums sekojošiem pakalpojumiem: mājas interneta pieslēgums, televīzija, tai skaitā Go3, elektrība, fiksētie telefonsakari. Loterijas noteikumi: https://www.loterijatev.lv/baltcom.

Līguma kopsavilkums >>>

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam