Piedāvājums spēkā vēl:

Ātrs un stabils
internets

Pieslēdz ātru un stabilu Baltcom optisko internetu savā mājoklī un saņem garantētu interneta ātrumu, neierobežotas iespējas jebkurā diennakts laikā.

Baltcom internets ir labākais risinājums darbam, mācībām, saziņai un izklaidei.

Mēs nodrošināsim simetrisku failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu interneta ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem.

Lieto drošu internetu, aktivizējot Antivīruss Plus.

Bez maksas saņem jaudīgu divu diapazonu gigabita bezvadu maršrutētāju TP-Link AX1800 Whole Home Mesh WiFi System HX220 70€ vērtībā**:

  • Divu diapazonu tehnoloģija – 2.4GHz un 5GHz diapazoni stabilam bezvadu signālam;
  • Wi-Fi CERTIFIED EasyMesh™: sertificēts risinājums, kas ļauj izveidot stabilu bezvadu tīklu visā mājā, nodrošinot lielāku ātrumu, plašāku pārklājumu un drošāku savienojumu ierīcēm, kas pievienotas tīklam;
  • Papildināts ar WiFi 6, OFDMA un 160 MHz joslas platumu, kas ļauj vienlaikus pievienot vairāk ierīču, nepazeminot veiktspēju;
  • Vienkārša iestatīšana dažu minūšu laikā, izmantojot jaudīgo Aginet lietotni;
  • Iespēja attālināti konfigurēt, jaunināt un pārvaldīt rūteri;
  • Trīs gigabita interneta porti;
  • Savietojams ar IPTV STB, Smart TV, DLNA ierīcēm.

Īpašības

Ātrums līdz 1000Mbit/s

Baltcom optiskais internets ideāli piemērots stabilai Go3 straumēšanai. Standarta ātrums ir līdz 1000Mbit/s. Ārpus Baltcom pārklājuma piedāvājam mobilo internetu.

Stabilitāte

Jaunākās paaudzes optiskajā NGN tīklā baudi vienlīdz ātru failu augšupielādi un lejupielādi. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Ārējie faktori

Baltcom optiskā interneta tīkls ir daudz mazāk pakļauts ārējiem faktoriem (negaiss, zibens, īslaicīgi elektrības zudumi u.c.) nekā vairums citu tīklu.

Attālinātais monitorings

Baltcom speciālisti ar īpašām monitoringa sistēmām uzrauga datu plūsmas kvalitātes radītājus (jitter, packet loss, latency).

Priekšrocības

Bezmaksas Wi-Fi rūteris

Tikai šomēnes, pieslēdzot pakalpojumu, bez papildu maksas saņem savam interneta ātrumam atbilstošu Wi-Fi rūteri.

Antivīruss Plus

Antivīruss Plus pasargās Tevi no datu noplūdes, ļaundabīgām programmatūrām un nevēlama satura. 2 mēnešus pakalpojums tiek nodrošināts bez maksas. Vairāk par Antivīruss Plus.

Bezmaksas klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Bezmaksas rūtera konfigurācija

Pakalpojuma pieslēgšanas brīdī, mūsu speciālists bez maksas iestatīs Jūsu rūteri, lai tas nodrošinātu maksimālo interneta ātrumu.

Pieslēdz ātru optisko internetu (līdz 1000Mbit/s) par īpašu cenu un saņem dāvanā jaudīgu Wi-Fi 6 rūteri 70€ vērtībā**:

Pēc 6 mēnešiem
14
99mēnesī
5
99mēnesī
Pirmos 6 mēnešus

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

* Akcijas periods: 05.02.2024. – 03.03.2024. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 8,00€. Dāvanā TP-Link AX1800 HX220 WiFi 6 tikai ar Baltcom fiksēto internetu. Cena norādīta par fiksēta interneta pieslēgumu līdz 1000Mbit/s vai mobilo internetu ar ātrumu atbilstoši tīkla pārklājumam. Akcijas cena (5,99€/mēn.) ir spēkā pirmos 6 mēnešus. Sākot ar 7. mēnesi īpaša pazemināta abonēšanas cena par interneta ātrumu fiksētajam internetam: līdz 300Mbit/s – 12,99€/mēn.; līdz 600Mbit/s – 13,99€/mēn.; līdz 1000 Mbit/s – 14,99€/mēn. un mobilajam internetam ar ātrumu atbilstoši tīkla pārklājumam – 12,99€/mēn. Sākot ar 25. mēnesi standarta pakalpojuma abonēšanas maksa. Mobilā interneta pakalpojumam ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (2,00 EUR/mēnesī), uz 36 mēnešu nomaksu (5,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties uzreiz (260,00 EUR). Akcijas cenas pieejamas, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Cenas norādītas ar PVN. Fiksētā interneta pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā un mobilā interneta pakalpojums ārpus tās. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Fiksētā interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais fiksētā interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma. Mobilā interneta ātrumu iespējams apskatīt šeit: https://www.bite.lv/lv/parklajums.

** Rutera TP-Link AX1800 HX220 WiFi 6 vidējā cena Latvijas interneta veikalos 2024. gada janvārī.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Līguma kopsavilkums >>>

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam