Piedāvājums spēkā vēl:

Interaktīvā televīzija un
optiskais internets

Izvēlies kvalitatīvu mājas komplektu savai ikdienai!

Ļaujies bezgalīgām aizraujoša laika pavadīšanas iespējām, ko piedāvā kvalitatīva interaktīvā televīzija un ātrs mājas internets! Piesaki tagad un saņem:

  • Izdevīgu cenu

Īpašu cenu pirmajiem 6 mēnešiem – maksā tikai 12 € mēnesī.

  • Bezmaksas ierīkošanu

Pakalpojumu ierīkošanu Tev izdevīgā laikā – ātri un ērti.

  • Interaktīvo televīziju

Modernāko mājas pakalpojumu ar izcilu attēla kvalitāti un virkni interaktivitātes funkciju, kas sniegs Tev maksimālu kontroli pār televīzijas saturu un skatīšanās procesu.

  • Optisko internetu

Ātru un stabilu mājas internetu, kas nodrošina simetrisku failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem. Baltcom interneta tīkls ir daudz mazāk pakļauts ārējiem faktoriem nekā vairums citu tīklu.

  • Plašu kanālu piedāvājumu

Skaties populārākos pasaules filmu, raidījumu, zinātnes, bērnu, mūzikas un sporta kanālus! Padari savu ikdienu aizraujošu ar izklaidējošiem un iedvesmojošiem kanāliem.

  • 24/7 klientu atbalstu

24/7 klientu atbalsta servisu – Baltcom speciālisti sniegs risinājumu problēmu gadījumā jebkurā diennakts laikā.

Arī citi Baltcom pakalpojumi ir pieejami par akcijas cenām – vaicā mūsu speciālistiem, rakstot uz info@baltcom.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 27370000.

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

*Akcijas periods: 03.04.2017. – 30.04.2017. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 0,00 EUR. Akcijas cena pieejama, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 6 mēnešiem. Pēc tam standarta pakalpojuma abonēšanas maksa 18,00 EUR/mēn. Cenas norādītas ar PVN. Pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 20% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Jums jāpiekrīt noteikumiem!
Jums jāizvēlas vismaz vienu produktu, lai turpinātu!
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Bez termiņa
Mēs Jums rekomendējam