Individuālie risinājumi

Baltcom ir viens no lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, kas Baltijā darbojas jau kopš 1991. gada. Mums ir liela pieredze telekomunikāciju nozarē, kas noderēs, lai izveidotu vispiemērotāko risinājumu tieši Jūsu izvirzītajiem biznesa mērķiem.

 • Datu pārraide

  Baltcom ir plašs, mūsdienīgs un augstas kvalitātes datu pārraides tīkls. Mēs nodrošināsim stabilu un drošu interneta pieslēgumu Jūsu uzņēmumam ar Jums nepieciešamo pieslēguma ātrumu.
 • Optisko šķiedru noma

  Mūsu rīcībā ir viens no plašākajiem optiskajiem tīkliem Latvijā. Bez liekām būvniecības un uzturēšanas izmaksām, iespējams izveidot savienojumu starp Jūsu izvēlētajiem punktiem, izmantojot mūsu infrastruktūru.
 • Virtuālais lokālais tīkls (VLAN)

  Nepieciešams apvienot vairākus birojus vienotā tīklā? Nepieciešama droša un ātra datu pārraide starp birojiem Latvijā? Mēs palīdzēsim izveidot kvalitatīvu un stabilu datu pārraides kanālu Rīgā un Latvijas teritorijā.
 • Augsts servisa līmenis (SLA)

  Baltcom pastāvīgi iegulda sava tīkla attīstībā, kā arī pakalpojumu modernizācijā. Mēs izmantojam mūsdienīgas, uzticamas iekārtas, kas ļauj mums piedāvāt pakalpojumus visaugstākajā kvalitātē. Korporatīvajiem klientiem piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu ar pieejamības līmeni (SLA) līdz 99,9%.
 • Serveru izvietošana

  Mūsu rīcībā ir mūsdienīgs Datu centrs un tīkla infrastruktūras punkti visā Latvijas teritorijā, kuros iespējams izvietot serverus un tīkla iekārtas.
 • Administrēšana

  Lai arī kāds nebūtu Jūsu mērķis, mēs palīdzēsim to sasniegt. Sniegsim kvalificētu palīdzību datu tīkla projektēšanā, iekārtu apkalpošanā un konfigurācijā. Palīdzēsim izveidot BGP savienojumus, IP adrešu nomu, AS sistēmas reģistrāciju un uzturēšanu RIPE bāzē.

Veido un attīsti savu biznesu kopā ar mums.

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam