OPEN televīzija un mobilais internets

Ar mobilā interneta un OPEN televīzijas komplektu ceļo uz jebkuru vietu Latvijā!

OPEN televīzija ir pieejama visur – ņem to līdzi, baudot atvaļinājumu vasarnīcā, pavadot nedēļas nogali laukos vai pieslēdz savā privātmājā.
Skaties pašu populārāko TV kanālu pārraides tiešraidē vai arhīvā, savukārt, ja vēlies redzēt aizraujošu filmu bez reklāmām, tad Tev būs pieejama plaša kino izvēle.
4G mobilais internets ļaus ne tikai darboties televīzijai, bet arī pieslēgties bezvadu tīklam un lietot to visās citās ierīcēs, piemēram, datorā.
OPEN televīzija kopā ar mobilo (bezvadu) internetu ir lieliska alternatīva, ja nav pieejams kvalitatīvs Baltcom vada internets. Neierobežots datu pārraides apjoms. Arī rūteris uz pakalpojuma lietošanas laiku ir bez maksas.

Piesaki OPEN ar mobilo internetu un dodies uz lauku mājām vai vasarnīcu – gan internets, gan televīzija būs vienmēr līdzi!

Īpašības

Īpaši atlasīts TV saturs

Izvēlies savām interesēm atbilstošāko TV saturu no vairāk kā 50 pašiem populārākajiem kanāliem.

Vienkārša uzstādīšana

Savieno ar TV, izmantojot interneta kabeli vai bezvadu internetu. Bez papildu maksas iekļauta arī TV pults un HDMI vads.

Skaties, kur vēlies

Tagad vairāki ģimenes locekļi var vienlaicīgi skatīties TV saturu savās viedierīcēs – viedtelefonos un planšetdatoros (iOS, Android).

Izmanto tikai vienu pulti

Savieno mūsdienīgo un ergonomisko dekodera tālvadības pulti ar savu televizoru! Izmantojot tikai vienu tālvadības pulti, Tu aiztaupīsi laiku un varēsi baudīt vēl vairāk ērtību. Turklāt tālvadības pults ir aprīkota ar drošu aizsargmehānismu, kas neļauj baterijai izkrist.

Skaties to, ko izvēlies

Skaties filmas tikko no lielā ekrāna un jaunākos seriālus savā mājas kinoteātrī! Vari iegādāties atsevišķas filmas vai abonēt visu filmu un seriālu katalogu uzreiz. Par vienreizēju samaksu vari nopirkt iespēju skatīties filmu 7 dienu garumā, savukārt visu filmu katalogu vari nomāt uz 30 dienām.

Pārvaldi savu saturu pats

Pieslēdz interaktīvajā televīzijā tematiskās pakas pats, bez speciālistu palīdzības vai līguma pārslēgšanas. Summa par tematisko paku abonēšanu tiks pieskaitīta Tavam ikmēneša rēķinam.

Veido vairākus profilus

Veido vairākus personalizētos profilus un katram no tiem uzstādi savu PIN kodu! Pilnveidotā vecāku kontroles funkcija ietver satura un vecuma ierobežojumu iestatīšanu. Tas nodrošinās, lai bērniem pieejams būtu tikai tas saturs un kanāli, kurus vecāki atbalsta.

Neko nepalaid garām

Pārraides vari skatīties sev ērtākajā laikā, jo populārākās filmas un raidījumi būs pieejami TV arhīvā vēl 7 dienas. Ja nokavēji pārraides sākumu – neuztraucies! Sāc to skatīties no pašām pirmajām sekundēm, sākot pārraidi no jauna.

Ieraksti un skaties, kad vēlies

Ieraksti filmas un raidījumus neierobežota daudzumā un skaties tos sev vēlamā laikā! Ieraksts saglabāsies 7 dienas no ieraksta veikšanas brīža. Ieraksta funkcija ir pieejama TV3, LNT, TV6, 3+ un Kanāls 2 kanālu saturam, kurš šajos kanālos nav pieejams arhīvā.

Skaties bez reklāmām

Skatoties pārraidi TV arhīvā vai ierakstā, Tu vari izlaist reklāmas un mazāk interesējošos pārraides fragmentus, tos pārtinot, ja satura piegādātājs nav liedzis šo iespēju. Tāpat aktuālos pārraides mirkļus vari neierobežoti skatīties atkārtoti, attinot tos atpakaļ.

Uzliec pauzi

Ja nepieciešama pauze, Tu vari apturēt jebkuru raidījumu, filmu vai seriālu, kuru tobrīd skaties, un atsākt skatīties no vietas, kurā pārtrauci.

Negaidi atkārtojumu

Ja nokavēji pārraides sākumu – neuztraucies! Sāc to skatīties no pašām pirmajām sekundēm, sākot pārraidi no jauna.

Internets jau komplektā

Uz pakalpojuma lietošanas laiku 4G bezvadu interneta rūteris ar SIM karti ir jau komplektā bez papildu maksas. Nepieciešams tikai pievienot elektrības vadu un vari baudīt gan televīziju, gan internetu jebkurā vietā Latvijā.

Internets ikdienai

Bezvadu internets pieejams visās ierīcēs – pieslēdzies WiFi interneta tīklam un lieto internetu telefonā, planšetē, datorā vai jebkurā citā ierīcē. Datu pārraides apjoms nav ierobežots.

Televīzijas kanāli

Mobilā lietotne

Baudi interaktīvās televīzijas priekšrocības ne tikai televizorā, bet arī viedtālrunī, planšetdatorā vai datorā!

Televīzija tavā kabatā. Ņem līdzi un skaties televīziju jebkurā vietā Latvijā – ceļā, vasarnīcā vai dārzā.
Izmanto mobilo lietotni kā pulti. Ar mobilo lietotni tu vari pārvaldīt televīziju arī savā televizorā.
Skaties dažādus kanālus vienlaicīgi. Katrs var paralēli skatīties savu kanālu televizorā, datorā, viedtālrunī vai planšetē.
Baudi saturu, kad velies. Skaties raidījumus gan tiešraidē, gan sev ērtā laikā arhīvā vai ierakstot tos.
Dažādi profili un vecāku kontrole. Pievieno papildu profilus vai uzliec satura ierobežojumus, lai izveidotu bērniem draudzīgu un drošu vidi.
Izmanto mobilo lietotni sev saprotamā valodā. Izvēlies interfeisa valodu – latviešu, krievu vai angļu.
Skaties datorā. Lai varētu skatīties interaktīvo televīziju datorā, izmanto šo saiti: baltcom.tv
Izmēģini - tas ir vienkārši. Izmanto savu interaktīvās televīzijas lietotājvārdu un paroli, lai baudītu visas mobilas lietotnes iespējas. Ja vēl neesi Baltcom klients, izmēģini lietotni bez reģistrācijas un skaties bez maksas 5 TV kanālus.

Lejupielādē jauno Interaktīvās televīzijas mobilo lietotni savā viedtālrunī vai planšetdatorā:

Priekšrocības

Skaties jebkurā vietā

OPEN televīziju iespējams skatīties, izmantojot jebkuru interneta savienojumu Latvijā, un šajā OPEN televīzijas un mobilā interneta komplektā viss nepieciešamais jau iekļauts.

Saņem sev ērtākajā veidā

OPEN ierīci bez maksas iespējams saņemt jebkurā Baltcom klientu apkalpošanas centrā vai ar kurjeru starpniecību.

Bez ilgtermiņa saistībām

Iegādājoties OPEN ierīci uzreiz, pakalpojumu varēsi izmantot bez ilgtermiņa saistībām.

24/7 klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Pieslēdz OPEN televīziju ar mobilo internetu par īpašu cenu:

22
40 mēnesī

Ievadi savu adresi:

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Meklēt

OPEN televīzija nodrošina piekļuvi televīzijas programmām un citiem video materiāliem, izmantojot dekoderi. OPEN televīzijas uztveršanai ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam uz 24 mēnešu nomaksu (3 EUR/mēnesī), īrēt (3,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties (60,00 EUR). Mobilā interneta pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar operatoru SIA “BITE Latvija” (reģ. Nr.40003742426), operatora tīklā, izmantojot operatora tīkla infrastruktūru. Mobilā interneta pakalpojuma lietošanai nepieciešamo aprīkojumu nodrošinām pakalpojuma lietošanas laikā bezmaksas. Cena norādīta par komplektu: OPEN televīzija un mobilais internets. Cenas norādītas ar PVN. OPEN televīzijas pakalpojums pieejams visā Latvijā. Mobilā interneta pakalpojums ir pieejams operatora 4G un 4G+ tīklā (https://www.bite.lv/lv/parklajums). Pakalpojums pieejams fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms piedāvājuma sākuma.

Tehnikas iegādes nomaksas pakalpojums tiek piedāvāts sadarbībā ar SIA “Inbank Latvia” un tas tiek piedāvāts tikai SIA “Baltcom” klientiem. Preces iegādei nepieciešams noslēgt pirkuma un pakalpojumu līgumu ar SIA “Baltcom”, kā arī aizdevuma līgumu ar SIA “Inbank Latvia”.
Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.
Papildus informējam, ka pieteikumā norādītie un sarunas gaitā noskaidrotie personas identifikācijas dati un kontaktinformācija tiek savākti arī SIA “Inbank Latvia” pilnvarojumā, kas tos kā neatkarīgs personas datu pārzinis apstrādās preces iegādes finansēšanai paredzētā aizdevuma līguma noslēgšanai un izpildei, kā arī lai sazinātos ar Jums un noskaidrotu Jūsu maksātspējas izvērtēšanai nepieciešamo informāciju. Vairāk informācijas par SIA “Inbank Latvia” personas datu apstrādes noteikumiem lūdzam skatīt aizdevuma līgumā, kā arī šeit: https://www.inbank.lv/privacy.

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam