OPEN televīzija un mobilais internets

Ar mobilā interneta un OPEN televīzijas komplektu ceļo uz jebkuru vietu Latvijā! Ņem līdzi, baudot atvaļinājumu vasarnīcā, pavadot nedēļas nogali laukos, vai pieslēdz savā privātmājā.

OPEN ir mūsdienīga interaktīvā televīzija ar plašām satura pārvaldības iespējām. Bezlimita 4G mobilais internets ļaus ne tikai darboties televīzijai, bet arī pieslēgties bezvadu tīklam un lietot to visās citās ierīcēs, piemēram, datorā.

OPEN televīzija kopā ar mobilo (bezvadu) internetu ir lieliska alternatīva, ja nav pieejams kvalitatīvs Baltcom vada internets.

Īpašības

Bezlimita internets ikdienai

Bezvadu internets pieejams visās ierīcēs – pieslēdzies WiFi interneta tīklam un lieto internetu telefonā, planšetē, datorā vai jebkurā citā ierīcē. Datu pārraides apjoms nav ierobežots.

Internets jau komplektā

Uz pakalpojuma lietošanas laiku 4G bezvadu interneta rūteris ar SIM karti ir jau komplektā bez papildu maksas. Ierīci iespējams saņemt jebkurā Baltcom klientu apkalpošanas centrā vai ar kurjeru starpniecību.

Īpaši atlasīts TV saturs

Izvēlies savām interesēm atbilstošāko TV saturu no pašiem populārākajiem kanāliem. Seko līdzi pasaules notikumiem, skaties filmas un seriālus, izglīto un izklaidē bērnus ar daudzveidīgu bērnu saturu.

Pieejama vairākās ierīcēs

Tavi iemīļotie kanāli vairākās ierīcēs – televizorā, planšetē, datorā vai viedtālruni. Lai skatītos interaktīvo televīziju datorā, izmanto šo saiti: baltcom.tv. Skaties vienlaicīgi jebkurās divās ierīcēs.

Piekļuve saturam Tev ērtā laikā

Ieraksti filmas un raidījumus vai skaties tos arhīvā sev vēlamā laikā. Pārraides saglabājas 7 dienas.

Skaties bez reklāmām

Baudi pārraides TV arhīvā vai ierakstā bez reklāmas pauzēm, ja satura piegādātājs nav liedzis šo iespēju. Tāpat izmanto pārtīšanas funkciju, lai izlaistu mazāk interesējošos pārraides daļas vai otrādi – skaties atkārtoti mīļākos fragmentus, attinot tos atpakaļ.

Veido vairākus profilus

Veido vairākus personalizētos profilus, lai katrs no ģimenes locekļiem skatītos sev piemērotāko saturu. Izveido bērnam drošu profilu, uzstādot satura un vecuma ierobežojumus.

Uzliec pauzi

Ja nepieciešama pauze, apturi raidījumu, filmu vai seriālu, kuru skaties, un atsāc skatīties no vietas, kurā pārtrauci.

Televīzijas kanāli

Mobilā lietotne

OPEN televīzija Tavā kabatā! Lejupielādē interaktīvās televīzijas mobilo lietotni un baudi saturu savā viedtālrunī vai planšetdatorā:

Priekšrocības

Pieslēgt ir viegli

Lai skatītos OPEN televīziju, nav nepieciešama papildu aparatūra. Izmanto internetu un ierīci, uz kuras var lejupielādēt aplikāciju.

Skaties ar jebkuru internetu

OPEN televīziju iespējams skatīties, izmantojot jebkuru interneta savienojumu Latvijā, un šajā OPEN televīzijas un mobilā interneta komplektā viss nepieciešamais jau iekļauts.

Lieto cik ilgi vēlies

Vienalga, cik ilgi Tu izmantosi pakalpojumu – 3 mēnešus vai 3 gadus. Atslēdz jebkurā brīdī bez soda naudas.

24/7 klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Pieslēdz OPEN televīziju ar mobilo internetu par īpašu cenu:

22
40 mēnesī

Ievadi savu adresi:

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Meklēt

Cena norādīta par komplektu: OPEN televīzija un mobilais internets. Papildus nepieciešama ierīce (Smart TV, viedtālrunis, planšetdators, dators), kura atbalsta Baltcom interaktīvās televīzijas lietotni. Cenas norādītas ar PVN.

Mobilā interneta pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar operatoru SIA “BITE Latvija” (reģ. Nr.40003742426), operatora tīklā, izmantojot operatora tīkla infrastruktūru. Mobilā interneta pakalpojuma lietošanai nepieciešamo aprīkojumu nodrošinām pakalpojuma lietošanas laikā bezmaksas. OPEN televīzijas pakalpojums pieejams visā Latvijā. Mobilā interneta pakalpojums ir pieejams operatora 4G un 4G+ tīklā (https://www.bite.lv/lv/parklajums). Pakalpojums pieejams fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms piedāvājuma sākuma.

Ja klienta ierīce neatbalsta Baltcom interaktīvās televīzijas lietotni, ir iespējams izmantot papildu aparatūru, kuru piedāvājam uz 24 mēnešu nomaksu (3 EUR/mēnesī), īrēt (3,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties (60,00 EUR). Aparatūras iegādes nomaksas pakalpojums tiek piedāvāts sadarbībā ar SIA “Inbank Latvia” un tas tiek piedāvāts tikai SIA “Baltcom” klientiem. Aparatūras iegādei nepieciešams noslēgt pirkuma un pakalpojumu līgumu ar SIA “Baltcom”, kā arī aizdevuma līgumu ar SIA “Inbank Latvia”.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Papildus informējam, ka pieteikumā norādītie un sarunas gaitā noskaidrotie personas identifikācijas dati un kontaktinformācija tiek savākti arī SIA “Inbank Latvia” pilnvarojumā, kas tos kā neatkarīgs personas datu pārzinis apstrādās aparatūras iegādes finansēšanai paredzētā aizdevuma līguma noslēgšanai un izpildei, kā arī lai sazinātos ar Jums un noskaidrotu Jūsu maksātspējas izvērtēšanai nepieciešamo informāciju. Vairāk informācijas par SIA “Inbank Latvia” personas datu apstrādes noteikumiem lūdzam skatīt aizdevuma līgumā, kā arī šeit: https://www.inbank.lv.

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam