OPEN televīzija

Skaties interaktīvo televīziju jebkur Latvijā, izmantojot savu internetu!

OPEN ir pieejams visur – ņem to līdzi, baudot atvaļinājumu vasarnīcā, pavadot nedēļas nogali laukos vai pieslēdz savā privātmājā. Viss, kas Tev vajadzīgs – savs interneta pieslēgums – fiksētais vai mobilais. Televīzija pieejama ārpus Baltcom tīkla pārklājuma.

Skaties pašu populārāko TV kanālu pārraides tiešraidē vai arhīvā, savukārt, ja vēlies aizraujošu filmu bez reklāmām, tad Tev būs pieejama plaša kino izvēle no diviem filmu katalogiem.

Piesaki OPEN un dodies aizraujošā ceļojumā!

OPEN televīzijas īpašības

Skaties to, ko izvēlies

Baudi filmas tikko no kinoteātriem un labākos seriālus bez reklāmām divos katalogos.

Pārvaldi TV saturu

Pieejamas visas jau iecienītās interaktivitātes funkcijas – TV ieraksts, Pauze, Pārtīšana, Uz raidījuma sākumu un Atgādinājums.

Veido vairākus profilus

Veido vairākus personalizētos profilus un katram no tiem uzstādi savu PIN kodu! Pilnveidotā vecāku kontroles funkcija ietver satura un vecuma ierobežojumu iestatīšanu.

Neko nepalaid garām

Pārraides skaties tiešraidē vai TV arhīvā, kur tās varēsi noskatīties vēl 7 dienas.

Īpaši atlasīts TV saturs

Izvēlies savām interesēm atbilstošāko TV saturu no vairāk kā 38 pašiem populārākajiem kanāliem.

Vienkārša uzstādīšana

Savieno ar TV, izmantojot interneta kabeli vai bezvadu internetu. Bez papildu maksas iekļauta arī TV pults un HDMI vads.

OPEN televīzijas kanāli

Jauna mobilā lietotne

Lejupielādē jauno Interaktīvās TV 3.0 mobilo lietotni savā viedtālrunī (iOS, Android) vai planšetdatorā (iOS, Android)! Pārvaldi savu televizoru tikai ar lietotnes palīdzību. Skaties to pašu vai citu TV saturu vienlaicīgi uz vairākām ierīcēm.
Izmēģini jauno lietotni, pat ja vēl neesi Baltcom klients - lejupielādē un skaties bez maksas 5 TV kanālus.

OPEN televīzijas priekšrocības

Skaties jebkurā vietā

Open televīziju iespējams skatīties, izmantojot jebkuru interneta savienojumu Latvijā, tajā skaitā visu mobilo operatoru 4G tīklus.

Saņem sev ērtākajā veidā

OPEN ierīci bez maksas iespējams saņemt jebkurā Baltcom klientu apkalpošanas centrā vai ar kurjeru starpniecību.

Bez ilgtermiņa saistībām

Iegādājoties OPEN ierīci uzreiz, pakalpojumu varēsi izmantot bez ilgtermiņa saistībām.

24/7 klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Pieslēdz OPEN televīziju par īpašu cenu

3
50 mēnesī

Ievadi savu adresi:

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Meklēt

OPEN televīzija nodrošina piekļuvi televīzijas programmām un citiem video materiāliem, izmantojot dekoderi. OPEN televīzijas uztveršanai ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam uz 24 mēnešu nomaksu (3 EUR/mēnesī), īrēt (3,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties (60,00 EUR). Cena norādīta par OPEN televīzijas pakalpojumu, papildu nepieciešams interneta pieslēgums ar minimālo ātrumu 10 Mbit/s. Cenas norādītas ar PVN. Pakalpojums pieejams visā Latvijā. Pakalpojums pieejams fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms piedāvājuma sākuma.

Tehnikas iegādes nomaksas pakalpojums tiek piedāvāts sadarbībā ar SIA “Inbank Latvia” un tas tiek piedāvāts tikai SIA “Baltcom” klientiem. Preces iegādei nepieciešams noslēgt pirkuma un pakalpojumu līgumu ar SIA “Baltcom”, kā arī aizdevuma līgumu ar SIA “Inbank Latvia”.
Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.
Papildus informējam, ka pieteikumā norādītie un sarunas gaitā noskaidrotie personas identifikācijas dati un kontaktinformācija tiek savākti arī SIA “Inbank Latvia” pilnvarojumā, kas tos kā neatkarīgs personas datu pārzinis apstrādās preces iegādes finansēšanai paredzētā aizdevuma līguma noslēgšanai un izpildei, kā arī lai sazinātos ar Jums un noskaidrotu Jūsu maksātspējas izvērtēšanai nepieciešamo informāciju. Vairāk informācijas par SIA “Inbank Latvia” personas datu apstrādes noteikumiem lūdzam skatīt aizdevuma līgumā, kā arī šeit: https://www.inbank.lv/klientu-datu-apstrade.

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam