Jauni kanāli

Kanālu maiņa

No 1. augusta Jums pieejami 10 jauni televīzijas kanāli, kas piedāvā aizraujošu un daudzveidīgu saturu jebkurai gaumei:

Docubox HD

Dokumentāls kanāls, kur tiek piedāvātas filmas, seriāli un programmas par savvaļas dabu, zinātni, cilvēci un pasaules kultūru ar aizraujošu filmēšanu augstas kvalitātes formātā.
 
Valoda: ENG, RUS

Kvartal TV

Humoristisks kanāls visai ģimenei. Visu diennakti vienā kanālā ir pieejamas tādas miljoniem skatītāju iemīļotās programmas kā “Vakara kvartāls”, “Smieklu līga”, “Vakara Kijeva”, seriāli “Radu būšana”, “Tautas kalps” un daudzi citi.
 
Valoda: UKR, RUS

V gostjah u skazki

Kanāls visai ģimenei. Klasisko un mūsdienu tautas un autoru pasaku ekranizācijas, padomju kino šedevri, pasaku multfilmas, populāras mūsdienu pasakas, seriāli un fantāzijas.
 
Valoda: RUS

Kanal 7+

Izklaides kanāls krievvalodīgajiem skatītājiem. Kanāla programmu veido labākie un pazīstamākie starptautiskie krimināl un komēdijseriāli un filmas – “Noziedzīgie prāti”, “Mentālists”, “Divarpus vīri”, “Trešā planēta no Saules”, “Džons Viks”, “La La Land” un citi.
 
Valoda: RUS

Kino7

Filmu un seriālu kanāls krievu valodā, kas 2022. gada pavasarī kļuva pieejams Baltijas valstu skatītājiem. Kino 7 piedāvā plašu filmu un seriālu klāstu. Lielākā daļa filmu ražota XXI. gadsimtā.
 
Valoda: RUS

Salt TV

Izklaidējošs un izglītojošs TV kanāls par kulinārijas un gatavošanas tradīcijām dažādās pasaules valstīs. Ēdienu pagatavošanas receptes, kulinārijas ceļojumi, interesanti fakti un stāsti par ēdieniem un produktiem u.c.
 
Valoda: ENG, RUS

Suitcase TV

Izklaidējošs TV kanāls par ceļošanu, dažādu tautu tradīcijām un kultūru, pasaules apskates objektiem.
 
Valoda: ENG, RUS

Semejka

Izklaides kanāls krieviski runājošajiem skatītājiem vecumā no 4 līdz 14 gadiem. Labākais un pazīstamākais starptautiskais animācijas un dokumentālais saturs – “Barbie”, “Spēka reindžeri”, Cūciņa pepa, “Tomass un draugi”, “Maksimālā zinātne: Lielie eksperimenti” u.c.
 
Valoda: RUS

Dorama

Seriālu kanāls, kas veltīts Austrumu valstu filmu industrijai. Kanāla programmu veido dažādu žanru seriāli no Dienvidkorejas, Japānas, Ķīnas un Taivānas.
 
Valoda: ENG, RUS

360 Tune Box

Kanāls mūzikas mīļotājiem. Tā vietā, lai liktu uzsvaru uz globālās mūzikas industrijas zīmolu nosaukumiem, 360 Tune Box atskaņo plašu mūzikas videoklipu klāstu, ko veidojuši ne tikai populārākie mūziķi, bet arī topošie mākslinieki no visas pasaules.
 
Valoda: ENG

Kanālu saraksts var tikt mainīts/papildināts.