Jauni kanāli

Kanālu maiņa

No 1. augusta Jums pieejami 8 jauni televīzijas kanāli, kas piedāvā aizraujošu un daudzveidīgu saturu jebkurai gaumei:

OTV

Latvijā reģistrēts kanāls, kas fokusējas uz kvalitatīvu izklaides saturu un piedāvās saviem skatītājiem populārus seriālus, filmas, dokumentālos projektus un šovus krievu valodā. Kanāla programmā iekļautie projekti uzrādīja augstus reitingus dažādu televīzijas kanālu ēterā Ukrainā, NVS valstīs, Eiropā un Centrālāzijā.
 
Valoda: RUS

Kvartal TV

Humoristisks kanāls visai ģimenei. Visu diennakti vienā kanālā ir pieejamas tādas miljoniem skatītāju iemīļotās programmas kā “Vakara kvartāls”, “Smieklu līga”, “Vakara Kijeva”, seriāli “Radu būšana”, “Tautas kalps” un daudzi citi.
 
Valoda: UKR, RUS

V gostjah u skazki

Kanāls visai ģimenei. Klasisko un mūsdienu tautas un autoru pasaku ekranizācijas, padomju kino šedevri, pasaku multfilmas, populāras mūsdienu pasakas, seriāli un fantāzijas.
 
Valoda: RUS

TV Extra

Lielbritānijas kanāls krievu valodā, ko programmu veido dažādu žanru populāri seriāli, šovi, dokumentālie projekti un seriāli, kas veidoti Ukrainā, Lielbritānijā, ASV, Zviedrijā, Kiprā.
 
Valoda: UKR, RUS

Kino7

Filmu un seriālu kanāls krievu valodā, kas 2022. gada pavasarī kļuva pieejams Baltijas valstu skatītājiem. Kino 7 piedāvā plašu filmu un seriālu klāstu. Lielākā daļa filmu ražota XXI. gadsimtā.
 
Valoda: RUS

Salt TV

Izklaidējošs un izglītojošs TV kanāls par kulinārijas un gatavošanas tradīcijām dažādās pasaules valstīs. Ēdienu pagatavošanas receptes, kulinārijas ceļojumi, interesanti fakti un stāsti par ēdieniem un produktiem u.c.
 
Valoda: ENG, RUS

Suitcase TV

Izklaidējošs TV kanāls par ceļošanu, dažādu tautu tradīcijām un kultūru, pasaules apskates objektiem.
 
Valoda: ENG, RUS

Dorama

Seriālu kanāls, kas veltīts Austrumu valstu filmu industrijai. Kanāla programmu veido dažādu žanru seriāli no Dienvidkorejas, Japānas, Ķīnas un Taivānas.
 
Valoda: ENG, RUS

Kanālu saraksts var tikt mainīts/papildināts.