Jaunumi

Apvienojoties ar “Baltcom”, “Bite Latvija” kļūs par daudzveidīgāko pakalpojumu sniedzēju nozarē
15Feb.

Lai privātpersonām un biznesa klientiem Latvijā vienuviet nodrošinātu tirgū plašāko elektronisko sakaru un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) pakalpojumu klāstu, uzsākta divu Bites grupas uzņēmumu  “Baltcom” un “Bite Latvija” apvienošana. Tā tiks pabeigta šī gada vasarā, un, noslēdzoties apvienošanās procesam, visus līdzšinējos “Baltcom” pakalpojumus turpinās sniegt IKT uzņēmums “Bite Latvija”. Baltcom klientiem šobrīd nekas nav jādara – ne cenas, ne pakalpojumu klāsts nemainās.

Apvienojoties ar “Baltcom”, “Bite Latvija” kļūs par vienīgo mobilo operatoru Latvijā, kura īpašumā būs ne vien 4G/5G mobilais tīkls, televīzija un klientu aparatūras izvietošanai paredzēti datu centri, bet arī valsts mēroga optiskā infrastruktūra, kas īpaši paredzēta gala klientu un mājsaimniecību pieslēgšanai.

“Abu uzņēmumu apvienošana ir solis tuvāk mūsu ilgtermiņa attīstības mērķim – stiprināt Bites pozīcijas elektronisko sakaru pakalpojumu un IKT tirgū, klientiem piedāvājot maksimāli plašāko pakalpojumu portfeli. Pēc apvienošanās pabeigšanas galvenie ieguvēji būs mūsu esošie un topošie klienti, kuri vienuviet varēs iegādāties gan interneta pakalpojumus mājām vai birojam, izmantojot optisko vai 5G tīklu, tirgū iecienīto Go3 televīziju, balss pakalpojumus, dažādus IoT un IKT risinājumus biznesam, gan plašu ierīču klāstu Bites salonos,  interneta veikalā un zvanu centrā,” norāda “Bite Latvija” ģenerāldirektors Arūnas Mickevicius.

“Bite Latvija” iegādājās uzņēmumu “Baltcom” 2020.  gadā pēc tam, kad saņēma Konkurences padomes atļauju slēgt iegādes darījumu un uzsākt uzņēmumu apvienošanos. Uzņēmumu apvienošanās vienas grupas ietvaros ir likumsakarīgs solis, ņemot vērā telekomunikāciju tirgus attīstību, kurā ir svarīga sinerģija un spēku koncentrēšana trīs galvenajos virzienos – mobilie sakari, internets un integrēti IKT risinājumi, kvalitatīvs televīzijas un video saturs.

“Esam gandarīti piedalīties šajā vērienīgajā projektā un kopā ar Biti kļūt par pirmo konverģento operatoru Latvijā – izmantojot savu mobilo un fiksēto tīklu plašās iespējas. Apvienojot mūsu klientu apkalpošanas iespējas, tīkla infrastruktūru un biznesa zināšanas, mēs spēsim piedāvāt tirgum plašu un izcilu pakalpojumu klāstu. Pēc projekta pabeigšanas Baltcom klienti gūs labumu no viņiem pieejamiem papildu pakalpojumiem un plaša Bites veikalu ģeogrāfiska pārklājuma ar bagātīgu modernākās elektronikas izvēli,” uzsver “Baltcom” ģenerāldirektors Dmitrijs Ņikitins.

“Baltcom” klientiem šobrīd nekas nav jādara – ne cenas, ne pakalpojumu klāsts nemainās. Pēc abu uzņēmumu apvienošanas “Baltcom” klientiem tiks ne vien piedāvāts tirgū plašākais elektronisko sakaru un IKT pakalpojumu klāsts, bet tiks paplašinātas klientu apkalpošanas iespējas – 31 Bites salonā visā Latvijā, zvanu centrā un Bites digitālajos kanālos: pašapkalpošanās portālā ManaBite un Bites interneta veikalā.

Pirkuma līgumu par 100 % telekomunikāciju uzņēmuma “Baltcom” iegādi “Bite Latvija” parakstīja 2019. gada septembrī, taču darījuma noslēgšanai bija nepieciešama Konkurences padomes atļauja, kas tika saņemta 2020. gada februārī. Darījuma summa ir konfidenciāla.

Šī gada 14. februārī Uzņēmumu reģistram tiks iesniegta visa nepieciešamā dokumentācija procesa uzsākšanai.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam