Jaunumi

Baltcom ievieš jauno TV kanālu piedāvājumu
15Jūn.

Rīgā, 15.06.2015.

 

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom 2015. gada jūnijā veic nozīmīgas izmaiņas televīzijas kanālu piedāvājumā. Tā mērķis ir visiem Baltcom TV klientiem nodrošināt daudz kvalitatīvāku televīzijas saturu. Izmaiņas skar visus kabeļtelevīzijas, digitālās, interaktīvās un interneta televīzijas klientus.

Baltcom jaunais kanālu piedāvājums ir unikāls Latvijā – jaunajiem klientiem par izdevīgu cenu piedāvājam izvēli starp diviem TV kanālu blokiem (56 vai 100 kanāli). Esam atteikušies no papildus tematiskajām pakām, tādām kā Filmu, Bērnu, Kaimiņu, Vīru u.c., šos kanālus iekļaujot jaunajā piedāvājumā. Papildus īpaši aizrautīgiem TV skatītājiem ir iespējams pieslēgt divas pakas – HD un Pieaugušo.

TV kanālu piedāvājumā varam izcelt sešus Discovery kanālus, Setanta Sports, Mezzo un citus populāros kanālus, kuriem interaktīvajā un interneta televīzijā ir pieejama arhīva, ieraksta un pārtīšanas funkcija, kas ļauj katram pašam izvēlēties laiku, kad skatīties iemīļotās pārraides. Jaunums ir populārā pieaugušo izklaides kanāla Playboy TV iekļaušana standarta (56 kanāli) piedāvājumā digitālās un interaktīvās TV klientiem. Šie klienti kanālu Playboy TV var skatīties laika posmā no plkst. 22:00 līdz 07:00.

Līdz ar jauno TV kanālu piedāvājumu esam dažiem klientiem samazinājuši kanālu skaitu – esam atteikušies no vairākiem zemākas kvalitātes kanāliem, tā vietā papildinot kanālu piedāvājumu ar jauniem kanāliem, kas piedāvā daudz labāku saturu.

Jaunais TV kanālu saraksts tiek mainīts 2015. gada jūnija laikā. Daļai klientu savos televizoros vai dekoderos ir jāveic jauno kanālu meklēšana, daļai kanālu saraksta izmaiņas notiek automātiski. Aicinām Baltcom klientus sekot līdzi izmaiņām kanālu sarakstā TV ekrānā un, kad tiek pamanītas izmaiņas kanālu izvēlnē, veikt automātisko kanālu meklēšanu atbilstoši dekodera vai TV aparāta lietošanas instrukcijai.

Neskaidrību gadījumos aicinām klientus zvanīt uz tālruni 67480000 vai rakstīt uz [email protected], bet lūdzam būt saprotošus, jo cenšamies katram klientam veltīt pietiekami daudz laika, lai viņa situāciju atrisinātu. Sakarā ar kanālu izmaiņām ir ļoti liels zvanu un e-pastu skaits, atsevišķos gadījumos var sanākt gaidīt mazliet ilgāk kā ierasts.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam