Jaunumi

Baltcom izvirza jaunus standartus mājas televīziju pakalpojumu sniedzējiem
25Sep.

Ņemot vērā klientu televīzijas skatīšanās paradumu maiņu un vēlmi pēc produkta, kas atbilst pasaules tehnoloģiju tendencēm, telekomunikāciju uzņēmums Baltcom sadarbībā ar starptautisku tehnoloģiju uzņēmumu ir izstrādājis jaunu interaktīvās televīzijas platformu, kas, šobrīd, Latvijas tirgū ir modernākais interaktīvās televīzijas risinājums.

Interaktīvās televīzijas 3.0 pamatā ir pasaulē plaši izmantota un pieprasīta interaktīvās televīzijas platforma, kura pielāgota Baltcom vajadzībām un vēlmēm. Individuālo risinājumu vidū ir gan platformā integrētie pakalpojumi un tās izskats, gan jaunas viedierīču lietotnes izveide.

Baltcom valdes loceklis Dmitrijs Ņikitins skaidro: “Jaunās televīzijas platformas izstrādē ļoti daudz tika domāts par to, ko vēlas klients un, kas viņu varētu interesēt, tādēļ viens no individuālajiem risinājumiem, kuru Baltcom integrēja jaunajā produktā bija “TOP 10 arhīva skatītākās pārraides”. Šis saraksts mainās, ņemot vērā klientu skatīšanās paradumus jeb, ko noteikta perioda laikā klienti ir visvairāk skatījušies. Klientus interesē tas, ko citi skatās, kā arī, kuras ir pieprasītākās TV pārraides – tas raisa ziņkāri un iepazīstina ar raidījumiem par kuriem, iespējams, iepriekš klients nemaz nezināja”.

Domājot par klientu ērtībām, tika izveidotas arī divas mājas kinoteātra Megogo filmu joslas, no kurām viena klientam sniedz rekomendāciju par populārākajām konkrētās nedēļas filmām, bet otra atlasa piemērotākās filmas, ņemot vērā klienta TV kanālu un Megogo skatīšanās paradumus.

Līdz ar televīzijas platformu izveidota arī jauna mobilā lietotne ar kuras palīdzību televīzijas saturu iespējams skatīties ierīcēs – viedtelefonos (iOS, Android) un planšetdatoros (iOS, Android). Tagad arī mobilajā lietotnē ir pieejamas tās pašas interaktīvās funkcijas, kas TV – Atgādinājums, Pauze, Pārtīšana, Uz sākumu, TV ieraksts un TV arhīvs, ja konkrētajam kanālam tāds ir pieejams. Lietotne ir bezmaksas un atbalsta visas jaunākās iOS un Android programmatūras versijas. “Lejupielādējot lietotni savā viedierīcē, tajā ir iespējams skatīties gan to pašu saturu, ko konkrētajā brīdī klients skatās televizorā, gan arī citu, kā arī iespējams pārslēgt TV kanālus no viedierīces televizorā. Lietotni iespējams izmēģināt arī, tad, ja vēl nav pieslēgta Baltcom interaktīvā televīzija,” stāsta D. Ņikitins. Jaunā lietotne papildināta arī ar meklēšanas funkciju, kuras darbības laukā ietverti visi satura avoti – TV programma, Megogo katalogs un TV arhīvs.

“Lai arī šobrīd tirgū ir produkti ar līdzīgām funkcijām, tomēr tieši šādas komplektācijas interaktīvās televīzijas platforma ir vēl nebijis tehnoloģiskais risinājums Latvijā, un tas mājas televīzijas pakalpojumu sniedzējiem izvirza jaunu standartu uz kuru tiekties. Interaktīvā TV 3.0 būs Baltcom attīstības dzinulis arī nākotnē, tā neļaus mums stāvēt uz vietas,” uzsver Ņikitins.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam