Jaunumi

Baltcom paplašina savu HD kanālu klāstu
02Jan.

Ņemot vērā klientu interesi un pieprasījumu pēc augstas kvalitātes izšķirtspējas satura, Baltcom paplašina savu HD kanālu klāstu un no 2018. gada janvāra interaktīvās un digitālās televīzijas Pilnā bloka abonentiem piedāvā jau kopumā 19 HD kanālus.

Kanāli HD kvalitātē nozīmē vēl labāku attēla un skaņas kvalitāti, kas ir vairākas reizes augstāka nekā standarta TV kanāliem (SD kvalitātes kanāliem). Baltcom mērķis tuvāko gadu laikā ir piedāvāt visus pieejamos kanālus HD kvalitātē.

No janvāra, papildus jau esošajiem HD kanāliem K1 HD, Дом Кино Премиум HD, RFM TV HD, Fashion Television HD un ARTE HD, HD kvalitātē tiks raidīti arī tādi kanāli kā Sony Channel HD, Sony Turbo HD, MCM Top HD, Настоящее время HD, E! HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, History HD, Animal Planet HD, Euronews ENG HD, Investigation Discovery HD, Discovery Science HD un Mezzo Live HD.

Visu iepriekšminēto kanālu saturs, izņemot Mezzo Live HD, būs identisks SD kanāliem, tikai tagad tie būs pieejami izcilā attēla un skaņas kvalitātē.

Mezzo Live HD ir jauns mūzikas kanāls, klasiskās un džeza mūzikas baudītājiem. Pasaules labāko orķestru, instrumentālistu un dziedātāju koncerti, kā arī operas un baleta izrāžu ieraksti un tiešraides izcilā HD kvalitātē. Mezzo Live HD būs saturā atšķirīgs kanāls no jau esošā mūzikas kanāla Mezzo.

Papildu informācija, zvanot pa tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam