Jaunumi

Baltcom paplašina televīzijas kanālu piedāvājumu
23Dec.

Jaunajā gadā vēlamies sniegt saviem klientiem vēl vairāk interesanta un daudzveidīga televīzijas satura, tāpēc no 5. janvāra mēs paplašinām televīzijas kanālu piedāvājumu, iekļaujot tajā 17 jaunus un aizraujošus televīzijas kanālus. Turpmāk 68 kanālu vietā Standarta bloka abonentiem būs pieejami 85 kanāli, bet Pilnā bloka abonentiem 122 kanālu vietā būs 139 kanāli – lielāka izvēle un vairāk izklaidējoša satura.

Baltcom jaunie kanāli

 

Papildu 17 dažādu žanru televīzijas kanāliem, jaunajā kanālu piedāvājumā klienti atradīs arī ekskluzīva satura kanālus augstas izšķirtspējas (HD) formātā – piem., Setanta Sports 1, TV3 Sport Open, Viasat History, Viasat Nature u.c., kas aizvietos esošus kanālus ar zemākiem reitingiem.

“Vienmēr cenšamies pilnveidot televīzijas kanālu piedāvājumu, lai mūsu klienti skatītos kvalitatīvu un daudzveidīgu televīziju. Baltcom televīziju bauda vairāk nekā 100 000 televīzijas klientu, kuriem ir dažādas intereses un vēlmes, un mums ir svarīgi, lai katrs mūsu televīzijas kanālu piedāvājumā atrastu sev tīkamu saturu. Tāpēc jaunajā gadā nolēmām un iepriecināt skatītājus ar jauniem televīzijas kanāliem un paplašināt kanālu piedāvājumu. Šīs izmaiņas sagaidīs gan esošos, gan jaunos klientus,” saka “Baltcom” vadītājs Dmitrijs Ņikitins.

Jaunajā kanālu piedāvājumā būs pieejami populāri kanāli Viasat History, Viasat Explore un Viasat Nature, kas iedvesmo skatītājus ar aizraujošu saturu un plašu dokumentālo programmu kolekciju par vēsturi, zinātni, dzīvniekiem un dabu. Baltcom klienti varēs izbaudīt gan pavisam jaunu sporta kanālu TV3 Sport Open, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm, gan jau labi pazīstamu sporta kanālu Setanta Sports 1. Vīriešu auditorija novērtēs kanālu Muzhskoy, kas piedāvā plašu izklaides, izglītības, sporta programmu klāstu vīriešiem. Bet kanāls JV, kas ir veltīts veselīgam dzīvesveidam, palīdzēs uzturēt sevi formā mājas apstākļos.

Turpmāk Baltcom kanālu piedāvājumā būs atrodams arī vietējais kanāls Vidusdaugavas televīzija, kā arī populāri informatīvi izklaidējoši kanāli 1+1 International, Mir 24, bērnu kanāls Smaylik, trīs mūzikas kanāli BRIDGE TV Russkiy Khit, Ru.TV, Zhara un citi interesanti tematiski kanāli.

Jaunie kanāli būs pieejami Baltcom digitālās un interaktīvās televīzijas abonentiem*. Lai skatītos tos, interaktīvās televīzjas abonentiem nekas nav jādara – sākot ar 5. janvāri kanāli būs pieejami automātiski. Bet digitālās televīzijas abonentiem būs jāveic kanālu meklēšana. Pamācību, kā to izdarīt, var atrast sadaļā “Instrukcijas un pamācības”.

*Šīs izmainās nebūs pieejamas Dautkom TV abonentiem.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam