Jaunumi

Baltcom – turpinām investēt telekomunikāciju nozarē
19Mar.

Paziņojums medijiem
Rīgā, 19.03.2015.

Telekomunikāciju uzņēmumā Baltcom darbu ir uzsākusi jauna vadības komanda. No 2015. gada 9. marta SIA „Baltcom TV” valdes priekšsēdētājs ir Nikolā Buasēns, valdes locekle – Viktorija Meikšāne.

Nikolā Buasēnam (Nicolas Jacques Boissin, Francijas pilsonis) ir vairāk nekā 17 gadu pieredze telekomunikāciju nozarē Centrālajā un Austrumeiropā. N. Buasēnam ir nozīmīga privāta kapitāla investīciju, kā arī korporatīvo finanšu un uzņēmumu vadības pieredze. 2007. gadā Čehijā viņš izveidoja telekomunikāciju uzņēmumu BKS Partners/Nej TV un līdz šim bija tā vadītājs. Pirms tam Čehijā izveidojis un vadījis telekomunikāciju uzņēmumu Net4Net, strādājis Francijā un Polijā Vivendi Universal Group.

Nikolā Buasēns uzsver: „Baltcom turpinās investēt nozarē, tādejādi nodrošinot telekomunikāciju inovācijas Latvijā. Mūsu prioritātes ir divas: interaktīvās televīzijas attīstīšana un optiskā interneta tīkla paplašināšana. Mēs vēlamies nodrošināt klientiem nākamās paaudzes telekomunikāciju pakalpojumus par saprātīgu cenu, kombinācijā ar izcilu klientu apkalpošanu.”

Viktorija Meikšāne ir pieredzējusi finanšu un korporatīvās attīstības vadītāja ar gandrīz 10 gadu pieredzi. V. Meikšāne ir bijusi Latvijas Garantiju aģentūras valdes locekle, Parex bankas korporatīvās pārvaldes direktore un Lattelecom korporatīvās attīstības vadītāja, kā arī Ernst&Young Baltics audita projektu vadītāja.

Viktorija Meikšāne atzīst: „Baltcom priekšrocība ir vislabākā pakalpojumu kvalitātes un cenu attiecība. Tādēļ ir svarīgi arī turpmāk nodrošināt produktīvu Baltcom darbību, lai klientiem varētu piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus par konkurētspējīgu cenu.”

Līdz ar SIA „Baltcom TV” valdes maiņu ir mainītas arī citu Baltcom grupas uzņēmumu valdes. Arī SIA „IZZI” valdē ir veiktas izmaiņas un tagad IZZI valdes priekšsēdētājs ir Nikolā Buasēns un valdes locekle – Viktorija Meikšāne.

Par Baltcom
Baltcom (SIA „Baltcom TV”) darbojas jau no 1991. gada un ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru un elektroenerģijas uzņēmumiem Latvijā. Baltcom lielākais īpašnieks ir Luksemburgā reģistrētais uzņēmums RPAX One S.A.

Papildu informācija:
Inese Tauriņa
Baltcom sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: [email protected]
Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam