Jaunumi

Informācija par TV kanālu aizvietošanu (Daugavpils DTV)
11Feb.

! Šī ir informācija par Daugavpils digitālās televīzijas kanālu maiņu. Informāciju par Daugavpils interaktīvās televīzijas kanālu maiņu un par kanālu maiņu citos Baltcom pilsētu tīklos meklējiet šeit >>>.

Pirmdien, 8. februārī Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēma lēmumu no 2021. gada 15. februāra uz vienu gadu aizliegt kanāla Rossija RTR retranslāciju Latvijā (ar oficiālo paziņojumu var iepazīties šeit).
Otrdien, 9. februārī Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēma lēmumu no 2021. gada 10. februāra no Latvijā retranslējamo programmu saraksta izslēgt 16 televīzijas kanālus (ar oficiālo paziņojumu var iepazīties šeit).

Šie NEPLP lēmumi attiecas uz visiem Latvijas TV operatoriem, ieskaitot Baltcom, tāpēc arī Baltcom televīzijā vairs nebūs pieejami lēmumā minētie kanāli.

Mēs turpinām strādāt, lai spētu Jums piedāvāt aizraujošāko saturu un labākos kanālus. Tādēļ ar prieku ziņojam, ka kopējais kanālu skaits Baltcom digitālās televīzijas piedāvājumā Daugavpilī nemainīsies, jo esam atraduši jaunus un interesantus kanālus, kas aizvietos esošos:

Iepriekš Turpmāk
REN TV BALTIC MIR
NTV MIR BALTIC 1+2
KINOKOMEDIYA TNT
NTV STILJ 8 KANAL INTERNATIONAL
RODNOYE KINO BOLT
KARUSEL NICKELODEON
KINOMIKS HD STV PIRMĀ!
NTV PRAVO PINGVIN
NTV SERIAL LOLO
KINOSERIYA HD MTV CLUB
 NASHE NOVOYE KINO HD MTV LIVE HD
BOKS TV MEZZO
MIR* NASTOYASHEE VREMYA
1+2* FILM UA DRAMA
TNT* STAR CINEMA
NICKELODEON* TV3 MINI
 TV3 MINI* NICKTOONS

 

ROSSIJA RTR TV TSENTR – INTERNATIONAL
TV TSENTR – INTERNATIONAL* STAR FAMILY

* šie televīzijas kanāli saglabājas Baltcom kanālu sarakstā, bet turpmāk būs pieejami citā frekvenču kanālā.

Kanāls Pirmais Baltijas Kanāls (PBK) arī turpmāk būs pieejams Baltcom televīzijas abonentiem.

Kanālu nomaiņa notiks automātiski. Tomēr, ja jaunie televīzijas kanāli neparādās televīzijas kanālu sarakstā, iesakām veikt automātisko kanālu meklēšanu. Vairāk par automātisko kanālu meklēšanu var izlasīt šeit.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam