Jaunumi

Izmaiņas audio celiņu nodrošināšanā saistībā ar grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā
27Apr.

2023.gada 1. maijā stājas spēkā grozījumi Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kas televīzijas programmu izplatīšanas pakalpojumu sniedzējiem uzliek par pienākumu, izplatot programmu ar valodas celiņu, kas nav kādā no Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts vai Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstu oficiālajām valodām, nodrošināt valodas skaņas celiņu valsts valodā.

Lai izpildītu likuma nosacījumus, kas jāievēro visiem Latvijas operatoriem, no 1. maija tiks ieviestas izmaiņas. Vairākiem kanāliem Baltcom piedāvājumā kļūs pieejams papildu skaņu celiņš latviešu valodā. Savukārt kanāliem, kuriem audio celiņš nav Eiropas Ekonomikas zonas oficiālajā valodā, tiks saglabāts valodas celiņš to oriģinālajās valodās, ko nodrošina programmdevēji (piem., angļu, vācu, franču, poļu, lietuviešu, igauņu, krievu). Izmaiņas notiks automātiski, tāpēc klientiem nekas nav jādara.

Šīs izmaiņas skars tikai daļu kanālu. Baltcom kanālu piedāvājumā joprojām būs pieejami kanāli krievu valodā, kuru oriģinālvaloda ir krievu valoda, piem., 3+, OTV, 1+2, Euronews RUS utt.

Mēs turpinām strādāt, lai piedāvātu klientiem kvalitatīvu un daudzveidīgu saturu. Tuvākajā laikā Baltcom televīzijas piedāvājums tiks papildināts ar jauniem kanāliem – Movify Kino, Movify Seriāls, Movify Vēsture, Gribu visu zināt, Kino Plus, Vilks un zaķis un TVP World, kas priecēs skatītājus ar filmām un raidījumiem krievu valodā.

 

Kanāli, kuriem būs izmaiņas:

  • Digitālā un interaktīvā televīzija (TV bloki Standarta, Pilnais, Premium) »»»
  • OPEN »»»
  • Go3 »»»
Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam