Jaunumi

Izmaiņas TV kanālu sarakstā
29Dec.

Esam priecīgi paziņot par jaunumiem Baltcom televīzijā, kas sagaidīs mūsu klientus Jaunajā gadā! No 01.01.2024. Baltcom televīzijas abonentiem būs pieejami jauni kanāli – 360TV, Belsat TV, Espreso, TVP Info, TVP Wilno u.c., kas aizvietos kanālus ar zemākiem reitingiem.

No klientiem esam saņēmuši ieteikumus iekļaut Baltcom piedāvājumā izklaides kanālu 360TV. Uzklausot klientu vēlmes, esam lēmuši papildināt piedāvājumu ar šo kanālu. Jau no 21.12.2023. kanāls 360TV priecēs Baltcom televīzijas skatītājus ar labākām filmām, populāriem seriāliem, aizraujošiem šoviem un sirsnīgu humoru.

Vācijas televīzijas kanāls DW German ir pieņēmis lēmumu pārtraukt kanāla darbību Latvijā, tāpēc no 01.01.2024. kanāls vairs nebūs pieejams pie Latvijas televīzijas operatoriem. Lai turpinātu piedāvāt klientiem daudzveidīgu un kvalitatīvu saturu, no 01.01.2024. saturam tiks pievienoti pieprasīti kanāli, kas aizvietos DW German un citus kanālus ar zemākiem reitingiem.

Standarta bloks papildināts ar jauniem informatīvi izklaidējošiem kanāliem Belsat TV, Espreso, TVP Info un TVP Wilno. Kā arī kanāli France 24 French, TV Polonia, TV Jūrmala, Filmbox Arthouse, kas iepriekš bija pieejami Pilnā blokā abonentiem, turpmāk tiks iekļauti Standarta blokā. Savukārt kanāls TVP World turpmāk būs pieejams Pilnajā blokā.

Izmaiņas stāsies spēkā 01.01.2024. un skars interaktīvās un digitālās televīzijas abonentus.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam