Jaunumi

Jauni kanāli Baltcom televīzijā
10Apr.

Telekomunikāciju operators Baltcom pastāvīgi meklē jaunus televīzijas kanālus, lai papildinātu savu televīzijas pakalpojumu piedāvājumu ar aktuālāko un aizraujošāko televīzijas kanālu saturu pasaulē.

No 2018. gada 17. aprīļa Baltcom interaktīvās un digitālās televīzijas Standarta bloka klientiem būs pieejams jauns multfilmu kanāls – Nicktoons, kas atradīsies bērnu kanāla TiJi vietā (Nr.208). Kanāls TiJi Baltcom interaktīvās un digitālās televīzijas klientiem turpmāk būs pieejams kā testa kanāls (Nr.860).

Nicktoons ir multfilmu kanāls bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Šajā kanālā mazākie skatītāji var skatīties multfilmas, kas pilnas ar prieku un piedzīvojumiem, kas raisa fantāziju un aizvedīs uz jaunām un krāšņām planētām.

No 24. aprīļa digitālās un interaktīvās televīzijas klientiem būs pieejams jauns mūzikas kanāls THT Music (Nr.401) . Analogās kabeļtelevīzijas klientiem kanāls THT Music aizvietos kanālu МУЗ ТВ 08. maijā.

ТНТ MUSIC ir jauns muzikāli-izklaidējošs kanāls, kas pārraida kvalitatīvu un pieprasītu mūziku, kā arī sniedz ieskatu ekskluzīvās izlaides programmās un šovos. Ēterā iespējams baudīt visus jaunākos un populārākos mūzikas klipus, tāpat arī intervijas, reportāžas, tiešraides no festivāliem un sporta notikumiem, specprojektus un TV šovus. Kanāla izklaides daļa tiek veidota, ņemot vērā populārākos un veiksmīgākos televīzijas kanāla THT projektus.

Jaunos kanālus Nicktoons un THT Music, kā arī daudzus citus kanālus meklē savā vai jebkurā citā Baltcom televīzijas piedāvājumā https://baltcom.lv/televizija/.

Papildu informācija par Baltcom pakalpojumiem un individuāli risinājumi, zvanot uz tālruņa numuru 27370000.

 

 

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam