Jaunumi

Jauns izklaides kanāls Baltcom televīzijā – OTV!
07Jūn.

Baltijas valstīs startē jauns izklaides kanāls – OTV. Tas fokusējas uz kvalitatīvu izklaides saturu un piedāvā saviem skatītājiem populārus seriālus, filmas, dokumentālos projektus un šovus krievu valodā. Kanāla programmā iekļautie projekti uzrādīja augstus reitingus dažādu televīzijas kanālu ēterā Ukrainā, NVS valstīs, Eiropā un Centrālāzijā.

OTV

Dažādu žanru filmas un seriāli

OTV piedāvā daudzsēriju filmas un seriālus katrai gaumei – melodrāmas, detektīvus, trillerus, asa sižeta filmas, romantiskas komēdijas, saturu bērniem. Jau vasaras sākumā kanāls rādīs seriālu “Drosmīgie”, kas stāsta par īpašu sieviešu policijas nodaļu, kas cīnās pret vardarbību ģimenē.

Populāri kulinārijas raidījumi

Kulinārijas šovi gan gardēžiem, gan vienkāršas un saprotamas virtuves cienītājiem. Īpaša uzmanība veltīta veselīgam ēdienam, receptēm, tendencēm un noslēpumiem. Kanāla vadītāju vidū ir zināmi šefpavāri un viedokļu līderi, blogeri un populāru kulinārijas šovu dalībnieki un uzvarētāji.

Raidījumi par medicīnu, veselību un psiholoģiju

Raidījumi aktīvai auditorijai, kas dzīvo mūsdienīgā ritmā un seko līdzi veselīga dzīvesveida tendencēm. Kanāla vadītāju vidū ir pazīstami eksperti, piemēram, populārs pediatrs dakteris Komarovskis, pasaules čempione fitnesā Oksana Orobeta, uztura speciāliste Oksana Skitalinska un citi.

Dokumentālie projekti

Kanāla skatītājus sagaida aizraujoši projekti, kas tapuši ar rekonstrukcijas un datorgrafikas palīdzību. Dokumentālajā šovā “Tiesu medicīnas vēsture” skatītāji uzzinās par pētījumiem, kas lika pamatus noziedznieku meklējumiem pēc DNS u.c. Bet projekts “Mistiski stāsti” pastāstīs par noslēpumainiem notikumiem un pierādīs, ka ne visam ir loģisks pamatojums.

No 6. jūnija kanāls OTV ir pieejams Baltcom digitālās un interaktīvās televīzijas abonentiem Standarta kanālu blokā, kā arī lielākai daļai kabeļtelevīzijas abonentu.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam