Jaunumi

Jauns pakalpojums – 5G mājas internets
19Okt.

Baltcom sāk piedāvāt saviem klientiem jaunu pakalpojumu – 5G mobilo internetu*. Šīs pakalpojums nodrošina īpaši ātru interneta savienojumu un piedāvā daudzus citus uzlabojumus salīdzinājumā ar iepriekšējo standartu – 4G.

Jauns pakalpojums – 5G mājas internets

Lielāks ātrums

5G internets piedāvā ievērojami augstāku datu pārraides ātrumu nekā 4G. Tas ļauj straumēt augstas kvalitātes video, spēlēt tiešsaistes spēles bez aizķeršanās un ātri lejupielādēt lielus failus.

Lielāka ierīču savienojamība

5G tīkls nodrošina lielāku vienlaicīgi izmantotu ierīču savienojamību. Ja 4G tīklā var savienot līdz 5 ierīcēm, nezaudējot ātrumu un stabilitāti, tad 5G standarts ļauj lietot  līdz 9 ierīcēm vienlaicīgi un vairāk, atkarībā no pieejama ātruma.

Zems latentums

5G tīklā savienojums starp tīkla staciju un ierīci ir ļoti ātrs. Šis rādītājs ir īpaši svarīgs, lietojot servisus reāllaikā, piemēram, spēlējot tiešsaistes spēles vai video zvanu laikā.

Pieejams visā Latvijā

Pateicoties 5G, optiskajam internetam līdzvērtīgi augstu pakalpojuma kvalitāti iespējams nodrošināt pat vietās, kur šobrīd nav optiskās šķiedras pieslēguma. Jau šobrīd 5G tīkls pieejams 900 000 iedzīvotājiem jeb katram otrajam Latvijas iedzīvotājam. Un tas turpina strauji attīstīties.

 

*Pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar BITE Latvija, operatora tīklā.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam