Jaunumi

NEPLP izslēdz no Latvijā retranslējamo programmu saraksta “REN TV”, “NTV Mir” u.c. kanālus
09Feb.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 9. februārī ir pieņēmusi lēmumu izslēgt no Latvijā retranslējamo programmu saraksta “REN TV Baltic”, “NTV Mir Baltic”, “Karusel International”, “NTV Serial”, “Kinomiks”, “Nashe novoye kino”, “Rodnoye Kino”, “Indiyskoye Kino”, “Kinokomediya”, “Kinoseriya”, “KVN TV”, “Kukhnya TV”, “Boks TV” un “HD Life”. Šis lēmums stāsties spēkā pusnaktī uz 10. februāri un ietekmēs visus Latvijas televīzijas operatorus.

Paklausot NEPLP rīkojumam, esam spiesti ar 10. februāri apturēt šo kanālu retranslāciju Baltcom televīzijā. Šobrīd aktīvi strādājam, lai aizvietotu šos kanālus ar līdzvērtīga satura TV kanāliem. Kanāls PBK arī turpmāk būs pieejams Baltcom televīzijas abonentiem.

NEPLP ziņo, ka iepriekšējais tiesību turētājs SIA “TEM LV” ir informējis, ka kopš 1. februāra tam vairs nav tiesību uz šīm programmām. Šobrīd NEPLP rīcībā nav informācijas par kanālu izplatīšanas pārstāvi, kā arī padome nav saņēmusi informāciju no programmu īpašniekiem par vēlmi turpināt šo programmu izplatīšanu Latvijas teritorijā.

Sīkāk par lēmumu lasiet NEPLP paziņojumā.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam