Jaunumi

NEPLP anulē apraides atļauju “Pirmajam Baltijas kanālam Latvija”
22Okt.

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēma lēmumu no 2021. gada 26. oktobra anulēt apraides atļauju kanālam “Pirmais Baltijas Kanāls Latvija” (“PBK Latvija”).

Savu lēmumu NEPLP pamato ar to, ka gada laikā “PBK Latvija” programmas darbībā konstatēti trīs būtiski Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma pārkāpumi. Aizliegums attiecas uz visiem TV operatoriem Latvijā, tāpēc mēs esam spiesti no 26. oktobra izslēgt kanālu “Pirmais Baltijas Kanāls Latvija”.

Mums ir prieks, ka lielākai daļai Baltcom klientu “PBK Latvija” vietā mēs varēsim piedāvāt kanālu ar līdzīgu saturu – “PBK Lietuva”. Kanāls piedāvā plašu informatīvu, izglītojošu un izklaidējošu programmu klāstu. Kā arī Baltcom klientiem ir pieejams kanāls “PBK+”(“PBK Igaunija”), kas pārraida populārus šovus – “Golos”, “Pust govorjat” u.c.

Kanālu nomaiņa notiks automātiski. Tomēr, ja jaunie televīzijas kanāli neparādās televīzijas kanālu sarakstā, iesakām veikt automātisko kanālu meklēšanu. Vairāk par automātisko kanālu meklēšanu var izlasīt šeit.

Ja jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Sīkāk par lēmumu lasiet NEPLP paziņojumā.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam