Jaunumi

Pasargā sevi internetā, pieslēdzot Antivīruss Plus
30Okt.

Baltcom piedāvā saviem fiksētā interneta abonentiem pakalpojumu Antivīruss Plus, kas palīdz novērst personīgo datu noplūdi, pasargā lietotājus no krāpnieciskām vietnēm un programmatūrām, kā arī ļauj uzlikt filtrus nevēlamam saturam.

Pasargā sevi internetā, pieslēdzot Antivīruss Plus

Lai lietotu Antivīruss Plus nav nepieciešams instalēt programmatūru. Tas ir virtuālais drošības rīks, kas aizsargā Baltcom interneta tīklu klienta adresē un visas ierīces, kas ir pieslēgtas pie šī tīkla.

Bērniem drošs internets

Tu vari rūpēties par savas ģimenes drošību internetā, kontrolējot bērniem pieejamo saturu. Antivīruss Plus ļauj uzlikt filtrus vietnēm, ko bērni nedrīkst apmeklēt, kā arī ierobežot laiku, ko bērni pavada TikTok, Facebook un citos sociālajos medijos.

Personīgo datu aizsardzība

Antivīruss Plus bloķē piekļuvi viltus interneta veikaliem, bankām un kiberuzbrukumiem, pasargājot lietotājus pret iespējamu svarīgu personīgo datu noplūdi. Savā Baltcom Antivīruss Plus kontroles panelī Tu saņemsi brīdinājumus un detalizētu informāciju par iespējamo svarīgo datu noplūdi.

Aizsardzība pret vīrusiem

Pateicoties mākslīgajam intelektam, Antivīruss Plus ik dienu uzlabo spēju izvērtēt iespējamos riskus, lai nodrošinātu vēl spēcīgāku aizsardzību. Tas izvērtē interneta lapas un novērš inficētu failu lejupielādi.

 

Tagad Baltcom ir iespēja izmēģināt Antivīruss Plus 1 mēnesi bez maksas. Pēc tam abonēšanas maksa tikai 2,50€ ar iespēju atteikties jebkurā brīdī. Uzzini vairāk par Antivīruss Plus.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam