Jaunumi

Piecas populārākās spēļu veidošanas vietnes iesācējiem
26Jan.

Spēļu bilde

Tehnoloģiju jaunumu portāls Gadgets now publicējis piecas populārākās spēļu veidošanas vietnes, kurās ikviens var veidot dažādu sarežģītības pakāpju spēles. Vietnes izkārtotas sākot ar izmaksu ziņā vislētākajām.

1. Spēļu veidošanas vietne Construct 2

Šīs spēles veidošanā programmēšana nav nepieciešama, viss tiek veidots pēc vienkārša principa – drag-and-drop. Šīs spēles mīnuss – programmēšana nav iespējama pat tad, ja jūs vēlaties rakstīt kodu. Aplikācijas Construct 2 labākā iezīme ir, ka to var eksportēt uz desmitiem dažādu platformu un dažādos formātos, nemainot nevienu lietu, lai pielāgotos šīm dažādajām opcijām.

2. Spēļu veidošanas vietne GM:S

GM:S sniedz iespēju izveidot visu spēli neizmantojot neko vairāk par drag-and-drop principu, vai arī izveidot visu spēli, uzrakstot tai savu kodu. GM:S ir lieliska spēļu veidošanas aplikācija, jo atbalsta daudz kvalitatīvu un noderīgu funkciju, piemēram, iespēju pievienot lietotnē pirkumus, tiešraides analīzes datus par to, kā lietotāji spēlē šo spēli, vairāku spēlētāju tīklu u.c. Tajā arī ir iespēja rediģēt attēlus un animācijas.

3. Spēļu veidošanas vietne Unity

Atbalsta 2D un 3D formātus. Sākumā Unity atbalstīja tikai 3D, bet 2013.gadā beidzot pievienoja 2D formātu. Lai gan ir iespējams veidot 2D spēles, pastāv iespēja saskarties ar kādu kļūdu, jo Unity 2D sistēma ir balstīta uz tās 3D sistēmu.

4. Spēļu veidošanas vietne Godot Engine

Godot Engine spēļu veidotāju pieeja spēļu arhitektūrai ir unikāla, jo viss ir sadalīts ainās. Aina ir spēles elementu kopums, piemēram, skaņas, skripti, kurus var apvienot arvien lielākās ainās. Šī hierarhiskā dizaina pieeja padara vieglāku to, lai spēli uzturētu kārtībā, un padara vienkāršāku iespēju mainīt atsevišķus elementus.

5. Spēļu veidošanas vietne Unreal Engine 4

Šo aplikāciju ir izstrādājuši paši profesionālākie geimeri. No visām augstākminētajām spēļu veidošanas vietnēm , Unreal Engine 4 ir visprofesionālākā. To izveidoja cilvēki, kuri zina, kas ir nepieciešams, lai spēli gribētu spēlēt.

Visas šīs spēles, izveidojot vienu reizi publicēt var visur. Vairāk par konkrēto spēļu veidošanas izmaksām lasiet: http://www.gadgetsnow.com/gaming/5-free-game-development-software-tools-to-make-your-own-games/articleshow/56241224.cms

Īpaši piemērots internets gan spēļu veidošanai, gan spēlēšanai ir GGNET – pirmais īstais internets geimeriem. Ieskaties: http://ggnet.lv/

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam