Jaunumi

Reklāmu pārtīšana TV3 kanālos ir atpakaļ!
01Okt.

Labas ziņas Baltcom interaktīvās televīzijas klientiem – no 1. oktobra kanālos TV3, TV6, 3+, TV3 life un TV3 mini atkal ir iespējams pārtīt reklāmas. Tas nozīmē, ka absolūti visus televīzijas kanālus Baltcom interaktīvās televīzijas platformā tagad vari skatīties bez reklāmām!

TV3 reklāmas pārtīšana

Reklāmas pārtīšana ir pieejama interaktīvās televīzijas platformā, skatoties filmas un raidījumus arhīvā vai ierakstā. 2019. gada jūnijā viens no satura piegādātājiem – “AM Baltics” – ieviesa reklāmas pārtīšanas ierobežojumus saviem televīzijas kanāliem. Izmaiņas skāra daudzus operatorus un izraisīja neapmierinātību skatītāju vidū.

Mums izdevās vienoties ar “AM Baltics” par ierobežojumu atcelšanu, lai mūsu klienti varētu pilnvērtīgi izbaudīt interaktīvās televīzijas priekšrocības visos kanālos bez izņēmumiem.

Baltcom interaktīvā televīzija sniedz iespēju pašam veidot un pārvaldīt saturu, kas atbilst Tavām interesēm – skaties pārraides sev ērtā laikā, pārtin reklāmas, abonē tematiskās pakas vai karstākās filmas un izbaudi kvalitatīvu saturu visās savās ierīcēs – datorā, viedtelefonā vai planšetdatorā.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam