Jaunumi

Lejupielādē Baltcom TV aplikāciju un skaties interaktīvo televīziju savās viedierīcēs!
15Sep.

Ja esi Baltcom interaktīvās televīzijas klients, tu vari baudīt televīziju ne tikai televizorā, bet arī viedtālrunī, planšetdatorā vai datorā! lejupielādē bezmaksas Baltcom TV aplikāciju un skaties televīziju jebkurā vietā Latvijā – ceļā, vasarnīcā vai dārzā.

Baltcom TV aplikācija

Pilna aplikācijas versija pieejama Baltcom interaktīvās televīzijas klientiem, autorizējoties aplikācijā ar lietotājvārdu un paroli. Aplikāciju ar ierobežotām funkcijām vari izmēģināt arī tad, ja neesi Baltcom klients. Šajā gadījumā tev būs pieejami 6 bezmaksas kanāli – LTV1, LTV7, 24TV, ReTV, Sporta Centrs, TV4.

Kā sākt lietot aplikāciju:

  1. Lejupielādē Baltcom TV aplikāciju savā viedtālruni vai planšetē App Store vai Google Play;
  2. Atver to savā ierīcē;
  3. Ja esi interaktīvās televīzijas abonents, ievadi savu lietotājvārdu un paroli, ko atradīsi televīzijas izvēlnē sadaļā “Iestatījumi” – “Ierīces pievienošana” – “Pievienot jaunu ierīci”. Sīkāk, kā tos atrast;
  4. Ja esi cita pakalpojuma abonents vai neesi Baltcom klients, nospied “Try out”, lai skatītos aplikācijā 6 bezmaksas kanālus.
  5. Baudi!

Lai skatītos interaktīvo televīziju datorā, izmanto šo saiti: baltcom.tv.

Ievēro: Atsevišķiem kanāliem ir autortiesību ierobežojumi Android/ iOS viedierīcēs un datoros, tāpēc tie var nebūt pieejami aplikācijā un datorā.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam