Jaunumi

Skaties vasaras olimpiskās spēles kopā ar Baltcom
23Jūl.

Baltcom televīzijas abonentiem ir iespēja sekot līdzi Tokijas olimpiskajām spēlēm kanālā LTV7 vai abonējot Discovery+ paku.

Olimpiskās spēles 2020 Baltcom

Olimpiskās spēles notiks no 23. jūlija līdz 8. augustam Tokijā. Kanālā LTV7 varēs skatīties atlasītus sporta veidus un disciplīnas, bet Discovery+ pakā – kanālos Eurosport 1 un Eurosport 2 – būs pieejams pilnais olimpiskais saturs. Eurosport kanāli nodrošinās 50 olimpisko spēļu tiešraides.

Kā abonēt Discovery+?

Piesaki Discovery+, aizpildot pieteikuma formu zemāk, zvanot 27370000, rakstot [email protected] vai apmeklējot jebkuru no klientu apkalpošanas centriem. Tu saņemsi Go3 vaučeru, kas ļaus tev abonēt paku par īpašu cenu – tikai 3.99 eiro mēnesī. Lai skatītos Discovery+, tev būs nepieciešama Go3 lietotne, ko tu vari bez maksas lejupielādēt Google Play, App Store, kā arī Samsung un LG Smart tv apikācijā.

Aktivizē vaučeru, sekojot instrukcijai:

 1. Atver saiti  un noklikšķini uz pogas “abonēt”;
 2. Apstiprini izvēlēto plānu;
 3. Reģistrējies, sekojot instrukcijām ekrānā;
 4. Apstiprini reģistrāciju savā e-pastā;
 5. Nonākot pie maksājumu sadaļas, uzspied uz “+” ikonas, lai pievienotu savu vaučeru;
 6. Ievadi kodu un klikšķini uz “Izmantot”;
 7. Redzēsi paziņojumu, ka kods ir pievienots, un informāciju par tā apjomu;
 8. Atzīmē obligāto datu aizsardzības regulas piekrišanu un apstiprini;
 9. Izbaudi!

Discovery+ sniedz plašas izklaides iespējas sporta un dokumentālo filmu cienītājiem. To novērtēs īstie sporta fani, jo pakas saturs ļaus sekot līdzi pilnīgi visām sporta spēļu norisēm. Discovery+ pakā ir populāri kanāli – Eurosport 1, Eurosport 2, Discovery, TLC, Animal Planet, Travel Channel, Food Network, Investigation Discovery, kā arī katalogs ar Discovery+ oriģinālsaturu, dokumentālajām filmām, realitātes šoviem un seriāliem. Līdz pat 4000 stundu īstas un patiesas izklaides.

Discovery+ pieejams visiem Baltcom klientiem ar jebkuru pieslēgumu. Lai to skatītos, ir nepieciešams interneta pieslēgums. Pakas saturs pieejams datorā, planšetē un viedtālrunī, kā arī interaktīvās televīzijas klienti Discovery+ varēs skatīties arī savā televizorā.

Abonēšanas maksa par pakalpojumu tiks automātiski iekļauta rēķinā.

Ja tev ir jautājumi, vai nepieciešama palīdzība, droši zvani uz 27370000 – mēs palīdzēsim!

 

Piesaki Discovery+

 • Lauki, kas atzīmēti ar *, ir jāizpilda obligāti!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam