Izmaiņas televīzijas kanālu sarakstā

Kanālu maiņa

Mēs pastāvīgi pilnveidojam televīzijas kanālu piedāvājumu, lai Jūs varētu skatīties aktuālu un kvalitatīvu televīziju. No 5. janvāra Jums būs pieejami sekojoši kvalitatīvi un aizraujoši kanāli, kas aizvietos esošus kanālus ar zemākiem reitingiem:

Fox Life HD

Izklaidējošs televīzijas kanāls mūsdienīgai un aktīvai sieviešu auditorijai. Fox Life piedāvā pasaulē iemīļotākus seriālus, populārus realitātes šovus, raidījumus par modi un zvaigžņu dzīvi u.c. Šis kanāls aizvieto Star Cinema.


Filmzone+

Filmzone+ ir plaša satura filmu kanāls – sākot no Holivudas grāvējiem līdz mākslinieciskajam kino. Kanāls ietver dažādu žanru filmas, kas patīk sievietēm: drāmas, komēdijas, traģiskas filmas un romantiskais kino. Šis kanāls aizvieto Star Family.


TBN

Kristiešu kanāls, kura ēterā gan tematiskās programmas par ģimeni, darbu, komunikāciju, gan vēsturiski projekti (“Laika mašīna” un “Atdzīvinātās vēstures noslēpumi”), kulinārijas un sarunu šovi, sociālie projekti un ziņu izlaidumi no visas pasaules. Šis kanāls aizvieto Shanson TV.


Filmzone

Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Šis kanāls aizvieto Bolt.


TV-21

TV-21 ir filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā visplašāko filmu diapazonu. Iespēja redzēt itāļu, franču, krievu filmas, kā arī labāko no Holivudas filmu repertuāra. Šis kanāls aizvieto Film UA Drama.


Oruzhie

TV kanāls Оружие ir pilnībā veltīts ieroču tematikai. Zemes un gaisa ieroči, šaujamieroču un auksto ieroču vēsture, labāko pasaules ieroču paraugi, karu un pasaules militāro konfliktu vēsture, cīņas mākslas, intervijas ar ieroču izgatavotājiem, juridiskā informācija par ieroču uzglabāšanu un izmantošanu. Šis kanāls aizvieto Sport2.


 

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar izmaiņām vai būs nepieciešama palīdzība ar kanālu meklēšanu, lūdzam rakstīt [email protected] vai zvanīt 27370000.

Patīkamu skatīšanos!