Jaunumi

Baltcom brīdina par krāpniecību, kas tiek veikta uzņēmuma vārdā
17Nov.

Telekomunikāciju operators Baltcom brīdina par krāpniecisku rīcību, kas veikta it kā uzņēmuma vārdā. Uzņēmums aicina klientus neuzticēties krāpnieciskās vietnes Baltcoms.lv paustajai informācijai, kā arī Baltcoms vārdā izsūtītajām vēstulēm klientiem, kas aicina pāriet pie cita operatora.

“Vēlos uzsvērt, ka Baltcom veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū un tās darbībā nekādas izmaiņas nav plānotas. Latvijā ātrākā interneta pakalpojumi līdzšinējā kvalitātē ir un būs pieejami visiem uzņēmuma klientiem arī turpmāk,” situāciju skaidro Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

“Diemžēl šāda prakse pēdējā laikā telekomunikāciju jomā kļuvusi arvien izplatītāka. Dažādas nepatiesas vēstules un krāpšanas mēģinājumi, kurus organizē nelieli “kaktu kantori”, cenšoties diskreditēt godīgi strādājoša uzņēmuma vārdu un reputāciju, kļuvuši teju par ikdienu. Šādā situācijā diemžēl var nonākt jebkurš uzņēmums,” novērojumos dalās Buasēns.

Krāpnieciskajā mājaslapā Baltcoms.lv, kas izveidota pavisam nesen, nozagts Baltcom mājaslapas saturs. Vienlaikus, tajā publicēta informācija, ka uzņēmums Baltcoms, ko klienti šobrīd jauc ar Baltcom, pārtrauc savu darbību, un tādēļ tiešā veidā aicina klientus pāriet pie uzņēmuma Neolains. Tāpat arī vairāki Baltcom klienti uzņēmuma Baltcoms vārdā saņēmuši vēstules uz savām dzīvesvietām ar līdzīgu saturu, kurā tiek brīdināti par to, ka viņu adresē vairs nebūs pieejami līdzšinējie telekomunikāciju pakalpojumi.

Baltcom aicina klientus un partnerus būt uzmanīgiem, pievērst pastiprinātu uzmanību informācijai, kura viņiem tiek sūtīta, kā arī par līdzīgiem gadījumiem ziņot uzņēmumam un šaubu gadījumā vērsties kādā no Baltcom klientu apkalpošanas centriem vai sazināties ar uzņēmuma klientu servisu.

Uzņēmums Baltcom pret mājaslapas autoriem, kas veikuši minētās ļaunprātīgās darbības, vērsīsies tiesībsargājošajās iestādēs.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam