Jaunumi

Informācija par TV kanālu aizvietošanu
13Jan.

Pagājušā gada nogalē Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) apturēja vairāku televīzijas kanālu retranslāciju Latvijā uz neierobežotu laiku. Mēs šos televīzijas kānālus aizvietojām ar līdzvērtīgiem un paplašinājām mūsu kanālu piedāvājumu ar jaunu, interesantu un pasaulē aktuālu TV saturu, taču pēc jaunākajiem reitingiem mēs redzam, ka aizvietojošie kanāli neiemantoja popularitāti mūsu klientu vidū.

Šī iemesla dēļ mēs nolēmām aizstāt šos televīzijas kanālus ar līdzvērtīga satura kanāliem, kurus mūsu klienti skatītos ar lielāku interesi. Arī citi mazāk populārie televīzijas kanāli – ILLUZION+ un RUSSKIJ ILLUZION – tiks aizstāti ar līdzvērtīga satura kanāliem, savukārt kanāls RODNOE KINO turpmāk būs pieejams tikai Digitālās un Interaktīvās televīzijas klientiem.

Sākot ar 2020. gada 13. janvāri mēs veiksim sekojošu televīzijas kanālu nomaiņu:

IepriekšTurpmāk
RODNOE KINOKINOKOMEDIA HD*
ILLUZION+KINOMIKS HD
NOVIJ MIRKUHNA TV HD
8 KANAL INTERNATIONALRODNOE KINO
1HD MUSIC TELEVISIONHD LIFE **
KVARTAL TVNTV SERIAL
ARIRANGBOKS TV
DORAMAINDIJSKOE KINO
1+1 INTERNATIONALKVN TV
RUSSKIJ ILLUZIONNASHE NOVOE KINO HD
KINOKOMEDIA HD8 KANAL INTERNATIONAL***

Kanālu nomaiņa notiks automātiski. Tomēr, ja jaunie televīzijas kanāli neparādās televīzijas kanālu sarakstā, iesakām veikt automātisko kanālu meklēšanu. Vairāk par automātisko kanālu meklēšanu var izlasīt šeit.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

* šis televīzijas kanāls turpmāk būs pieejams ne tikai Digitālās un Interaktīvās televīzijas abonentiem, bet arī Kabeļtelevīzijas abonentiem

** šī televīzijas kanāla maiņa notiks 2020. gada 1. februārī

*** šis televīzijas kanāls turpmāk būs pieejams tikai Digitālās un Interaktīvās televīzijas Pilnā bloka abonentiem

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam