Jaunumi

Skaties Docubox un laimē vērtīgas balvas!
06Okt.

Visu oktobri Standarta kanālu bloka abonentiem ir iespēja skatīties populārzinātnisko kanālu Docubox! Seko līdzi jaunumiem Baltcom Facebook lapā, piedalies konkursā un, iespējams, tieši Tu laimēsi GoPro Hero 7 kameru vai bezvadu austiņas JBL Tune 500BT.

Docubox

Docubox ir dokumentālo filmu kanāls, kas raida populārzinātniskās filmas, seriālus un programmas par savvaļas dabu, zinātni, cilvēci un pasaules kultūru. Oktobrī kanālā gaidāmas aizraujošas pirmizrādes – filma par lielāko jūras kauju “Trafalgara”, seriāls par strītbolu “Strītbols manā valstī: Kenija”, dokumentālā filma par unikālo bambusa vilcienu Kambodžā “Kambodžas pēdējais bambusa vilciens” un citas.

Docubox pieejams digitālās un interaktīvās televīzijas abonentiem Pilnajā blokā, kā arī OPEN televīzijas abonentiem. Oktobrī kanālu varēs skatīties arī digitālās un interaktīvās televīzijas Standarta bloka abonenti.

Lai skatītos kanālu, digitālās televīzijas abonentiem jāveic kanālu automātiskā meklēšana atbilstoši dekodera vai televizora lietošanas instrukcijai. Interaktīvās televīzijas abonentiem kanāls pieejams automātiski.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam