Jaunumi

Baltcom televīzija būs pieejams jauns Latvijas kanāls – TV4
31Mar.

No 1. aprīļa Latvijā sāk apraidi pavisam jauns bezmaksas kanāls – TV4, kas pārraidīs izglītojošus raidījumus, stāstīs par notikumiem Latvijā un piedāvās izklaidējošu saturu dažāda vecuma auditorijām. Meklējiet TV4 arī Baltcom televīzijā!

TV4 Baltcom

Kanāls TV4 būs pieejams Baltcom interaktīvās, digitālās, OPEN televīzijas abonentiem, kā arī kabeļtelevīzijas abonentiem, kuriem ir ciparu dekoders vai televizora modelis atbalsta ciparu formātu.

Kanālā TV4 paredzēts pārraidīt dažādas Latvijā notiekošās konferences, forumus un diskusijas, piem., “Lampa”, LR Saeimas plenārsēdes, kā arī atspoguļot Latvijā nozīmīgu pasākumu norisi. Darba dienu pēcpusdienās plānots aktīvāk uzrunāt jauniešu auditoriju, bet vakara pusē TV4 programma tiks veidota plašākai publikai, dodot iespēju uzklausīt dažādu nozaru Latvijas vadošos speciālistus. Savukārt nedēļas nogalēs programmā paredzēts iekļaut izklaidējošāku saturu, neaizmirstot arī par kultūras cienītājiem. Tāpat tajā tiks iekļauts saturs, kas varētu īpaši interesēt arī Latvijas diasporu ārvalstīs.

Lai skatītos kanālu, sākot ar 1. aprīli digitālās un kabeļtelevīzijas klientiem būs jāveic kanālu automātiskā meklēšana atbilstoši dekodera vai televizora lietošanas instrukcijai. Interaktīvās un OPEN televīzijas abonentiem kanāls būs pieejams automātiski.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam